Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A szűz jegyű nő örökre egyedül...

A szűz jegyű nő örökre egyedül marad?

Figyelt kérdés

[link]


Mindenütt ezt írják h egyedül fogunk megrohadni :(


2019. máj. 10. 05:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem, a Pokolban többedmagával fog szenvedni.

.

Ha elhiszed, amit kérdezel, nem fogod ennek tudatában keresni párod.

Akkor bizony egyedül maradsz.

2019. máj. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha annyi esze van csak, hogy horoszkópokban hisz, akkor van rá esélye, aki ennyire ostoba, annak semmi sansza értelmes emberrel összejönni!
2019. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt! Akit én ismerek szüzeket, azokra pont az jellemző, hogy mindig is népszerűek voltak, és mindig volt párkapcsolatuk.
2019. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, ne egy internetes-horoszkóp cikkben keresd a választ arra, hogy te miért vagy egyedül. (Mondom ezt úgy, hogy van párom, gyerekem, és szűz a horoszkópom!)
2019. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még a szűzjegyű pasik is nemcsak a nők
2019. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszek ezekben annyira,de rosszul esik,hogy mindenhol úgy állítják be a szüzeket,mintha olyan elviselhetetlenek lennénk. Volt,hogy szó szerint a legkevesbe szerethető csillagjegynek neveztek minket
2019. máj. 10. 15:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Keress egy másik szüzet 😊
2019. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Én Rák vagyok. Volt egy Szűz ismerősöm (munkatárs), akivel nagyon összhangban voltunk, de a különleges igényei nagyon alátett.

A Szűz tud szókimondó, harcos lenni, de szociálisan érzékeny, nagy elvárásai vannak a másikkal szemben, aki ezt nem teljesíti, annak nála esélye nincs. És talán ez a gond, a speciálisan nagy igény.

2019. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Szűz nő vagyok. Mindig volt párkapcsolatom sőt bomlottak utánam a férfiak már-már irritáló módon mindenféle jegyek szülöttei. Most már férjem van és gyerekünk így nem, nem vagyok egyedül. Egyébként az összes szűz ismerősömnek van kapcsolata sőt a többségüknek mindig is volt és kifejezetten népszerűek voltak a lányok. Talán 1 szűz férfi ismerősöm van akinek nem nagyon volt soha, neki az aszcendense is szűz, randiztam vele anno, nem egyszerű eset.
2019. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akiket szüzeket én ismerek, mind partnerkapcsolatban élnek. Lehet, azért, mert nem olvasták a fenti cikket :)
2019. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!