Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 30 éves szűz férfinek,...

Egy 30 éves szűz férfinek, aki több diplomás, van rendes munkája,3 éve albérletben él egyedül, ne világ csúfja külsőre, van értelme felkeresnie pszichológust, hogy végre valami megváltozzon és tudjon kommunikálni a nőkkel a férfi?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 20:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi a szokásos vasárnap esti ,,sírásért", de ez az igazság sajnos. Csak a pszichológusban bízok.
2014. ápr. 13. 20:50
 2/16 anonim ***** válasza:
Kiadnál tizenezreket azért, amiben egy barát is segíteni tudna?
2014. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Galaxis. ***** válasza:
64%
én a ku..vát ajánlanám :) Nem egy utcait hanem egy lakásost. olcsóbb, és megjön az önbizalmad is
2014. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ö biztos tud segíteni, vannak rá nagyon jó modszerei :) Vagy ha vab egy nagyon jó barátod aki jártasabb ebben akkor töle kérdezd meg, bát írtad hogy csak az orvosokban bízol.. Ere még amit tudok javasolni, hog valakivel név nélkül kineszéld ezt..
2014. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

* kibeszéld

bocsi a hibákért

2014. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem elég lenne ide egy kiadósabb önértékelés is, hogy rájöjj mitől is lehet az, hogy nem tudsz kommunikálni a nőkkel. Tény és való, hogy eléggé félelmetes tud lenni, ha beszélni kell 1 lánnyal/nővel, és mivel mostanában lett nagy divat ez a mondás, így elhasználom ide: Ha az internet explorernek van annyi bátorsága/önbizalma, hogy megkérdezze, hogy lehetne-e a default böngésződ, akkor neked is lehet annyi bátorságod, hogy beszélj egy lánnyal/nővel. ;)
2014. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fish1 ***** válasza:
100%
Ha magadtól nem sikerül rájönnöd a dolgok nyitjára, akkor igen, van értelme. Egy pszichológus azért jobb, mint egy barát, mert a barát szubjektíven gondolkodik veled szemben és előfordul, hogy azt mondja, amit hallani szeretnél, vagy valamit nem mond el, mert nem akar megbántani. A pszichológus ezzel ellentétben egy idegen, aki objektíven szemléli a dolgokat és olyat is meglát, amit Te vagy a barátok nem, és nem fog attól parázni, hogy megbánt. Egy dolog viszont fontos: a pszichológus csak utat fog mutatni, lehetőségeket ajánlani, amiket vagy elfogadsz, vagy nem. A sikerért neked kell tenned, ha 1-2x elmész, az még nem azt jelenti, hogy minden ok lesz. Ez egy hosszabb folyamat, ami olykor lelki fájdalommal is jár, de végül megéri, ha elég kitartó vagy.
2014. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak az explorernek nincsenek érzelmei, nekem meg vannak és nehezen emésztem az elutasítást.
2014. ápr. 13. 21:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Nehezebben, mint a tudat, hogy 30 évesen nem volt ezek szerint 1 értelmes kapcsolatod se? Szerintem a több diploma, a munkahely szerzés és egy saját albérlet fenntartása sehol sincs ahhoz képest, hogy összehozz 1 kapcsolatot.
2014. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Fish1 ***** válasza:
100%
A diploma, a munkahelyi sikerek, albérlet fenntartása mind racionális dolog. A kapcsolat pedig érzelmi. Neked az érzelmi dolgokkal vannak problémáid, ezt kellene rendbe raknod szerintem.
2014. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!