Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőimmel megígértünk,...

A barátnőimmel megígértünk, megfogadtunk egymásnak vmit, amit egyedül én tartottam be (, mint kiderült) ; mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

A sulink, nézeteink miatt volt egy olyan fogadalmunk, hogy nem fekszünk le senkivel a házasságunkig. Hát, úgy látszik, csak én tartottam be ezt idáig...

Nagyon elkeserít, hogy én nagyon sok mindenről lemondtam, hogy tartani tudjam ezt, ők pedig szépen lefeküdtek a barátjukkal. Mindig engem kérdezgettek, h na, lefeküdtem vkivel? Tetszik megint valaki? Nagyon nehéz volt, és úgy éreztem, h minden erőmre szükségem van. Erre kiderült, hogy ők nem tartották be. És mintha mi sem történt volna, úgy beszélnek most róla... Persze, én úgy gondoltam, h azért ez csak ideig-óráig tartható, de én azért kitartottam. Most kinéznek maguk közül, mindenben kritizálnak, már nem tartanak a barátnőjüknek. Én emiatt az ígéret miatt kellett, hogy lemondjak talán az igazi szerelmemről...

Mégis mit kellene csinálnom???



2014. szept. 16. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Növessz egy kis agyat és cseréld le a "barátnőidet". Jahh és szexelj, de még ne most. (fiatal vagy....)
2014. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj velük semmit, még az is lehet, hogy megbánta valamelyikük. Nem voltak igazi barátnők, tedd túl magad ezen. Meg fogod találni az igazi szerelmet, ne aggódj!
2014. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudod, növesztettem, csak becsaptak. Én olyan ember vagyok, aki tartja a szavát, és nem ver át másokat, szerintem ez nem baj...

Nem hiszem, hogy az évek határozzák meg csakis és kizárólag, de észben tartom.

u.i.: szerintem már sokan megelőztek...

2014. szept. 16. 19:11
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták, h "megerősítették a kapcsolatukat". Nem hinném, h megbánták...

Igen? Hát, én félek. Félek, mert én szerettem/szeretem/ azt a fiút.

2014. szept. 16. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú szeret, az tiszteletben tartja, hogy nem akarsz lefeküdni vele az esküvő előtt.

Aki nem, azt nem érdemes sajnálni. Nem maradtál le semmiről.

A szexnek semmi köze az igaz szerelemhez.

2014. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudod, most kezdesz agyilag felnőni, de még gyerekes fogadkozásoknak felülsz.Barátnőid feltehetően korábban rájöttek, hogy a fogadalmak ezért vannak, hogy megszedjék őket. Nem fogadalmakat kell betartani, hanem úgy kell élni, hogy ne kelljen fogadkozni és minduntalan bizonyítgatni az embernek saját maga meg mások felé, hogy hogyan él. Egyébként is a fogadkozás nagyon merev gondolkodást takar. Az élet nem szorítható be határozott kategóriákba, sokszor a pillanatnyi helyzetben kell dönteni. A férfi-nő kapcsolat meg eleve a szaporodásról szól és benne nem a nemi kapcsolat a lényeges, hanem a gyerek.
2014. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ok. Hát akkor így jártam :/

Majd igyekszem felnőni, meg nem gyerekesen gondolkozni...

Bocsánat, de teljesen ellentétesek a válaszaitok :(

Attól még, persze ment a zöld kéz :)

Majd megoldom, máshogy :) köszi :)

2014. szept. 16. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
A leglényegesebb hogy óvd magad a betegségtől, és a nemkívánt terhességtől!
2015. jún. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit kellene csinálnod? Légy büszke magadra! És tarts is ki emellett!
2015. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!