Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez a párosítás milyen szerinte...

Ez a párosítás milyen szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nyilas nő és Halak férfi illetve Nyilas nő és Kos férfi

Szerintetek melyik előnyösebb? Melyikről mit tudtok?

Leszögezném, hogy nem ezek alapján akarok párt találni, mert már van, csak egy barátom érdeklődik eziránt.

Köszönöm a hasznos válaszokat!



2019. máj. 15. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyilas és Halak megpröbálhatja együtt, de kb. két teljesen ellentétes személyiség, az asc. se sokat javit rajta.

Nyilas -Kos az egy nagyon izgalmas kapcsolat, de a Nyilas nem szereti , ha a Kos főnököt játszik. Ha erre odafigyrl , tök jó páros lehetnek.

2019. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!Ment a zöld kéz!

Az aszcendes miben segít?Egyáltalán mi a pontos meghatározása?

2019. máj. 15. 10:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Az asc. kicsit erősíthet vagy tompíthat az alap jegyen.A külső kinézetet is meghatározza ( ezzel szokták társítani ), de pl. Egy Kos Rák asc.sel sokkal visszafogottabb , csendesebb.
2019. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vilagos.Köszönöm! :)
2019. máj. 15. 10:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még tapasztalatok! ^^
2019. máj. 15. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyilas no kos ferfi van a ismeretsegi koromben evek ota nagyon jol megvannak pedig a korkulonbseg is jelentos koztuk!

Nyilas no nem igazan passzolhat szerintem halak ferfihoz, mert a halak nagyon befolyasolhato, konnyelmu, iranyitasra szorul, egy nyilas no pedig inkabb hasonlo jatekosra vagyik a szo szoros ertelmeben mint o maga :) egy ido utan es rovid ido utan bele fog unni a halak folyamatos megmenteseibe es ott hagyja..... viszont nem haragtarto egyik jegy sem igy idoszakos baratsagot konnyebben tudok elkepzelni koztuk HA CSAK A NAPJEGYET NEZEM. :)



Halak ismerosomnek az aszcendense kos megis iranyitasra szorul de nem hagyja h iranyitsak nagyon baratsagos es a baromsagai ellenere senki nem tud haragudni ra x evesen a kabitoszer vilagaban el megis vagyna a csaladra gyerekre de nem hajlando sajat magat sem elviselni... katasztrofa :)

2019. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

uh értem...úgy látom, hogy a Nyilas-Halak párosítás inkább erős, baráti alapon működhet.

Köszönöm!

2019. máj. 16. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyilas halakkal is nagyon passzolhat, mert mindketten idealisták. A halak viszont egy erős, inkább realista koshoz jobban passzol, mert felnézhet rá, van, aki nem erőszakkal, magához láncolással, de a földön tartja. A nyilasnak, hogy jó partner legyen, a felsőbbrendűségi érzését kell legyőznie, meghallgatni mások véleményét is ahelyett, hogy csak spirituális előadók szavára adna, azt is csak saját tolmácsolásában. Ezen pl. sokat tud segíteni egy abszolút tárgyilagos és kritikus szűz barát. Aztán jöhet a kos, halak, vagy bármely más jegyű partner.
2019. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha ez alapján akarsz dönteni részvétem
2019. máj. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

1:nem ezek alapján döntök

2: nem rólam van szó!

De ezeket leírtam a kérdésem alatt, csak lusta voltál elolvasni...

2019. máj. 29. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!