Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Zsinórban az ötödik bika...

Zsinórban az ötödik bika férfit ismerem meg pár hónap alatt. Miért csak bikákkal talalkozom mostanában?

Figyelt kérdés

Én rák uralkodós vagyok egyébként... (oroszlán nap, rák Hold, ikrek asc) gondolom lehet ez is az oka többek között és alapvetően a bakok és bikák azok tetszenek, velük jövök ki jól ferfiban es velük találom meg rögtön a közös hangot, de előre soha nem tudom a jegyét senkinek, viszont ennyi “véletlent” már kicsit soknak tartok...

Amúgy az említett ferfiaktól nem szeretnék semmit, mert külsőre nem vonzódom hozzájuk. Csak az egyikhez.

(A volt barátom bak volt)



2019. máj. 25. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamiert a bika jegytol van tanulni valod...

nekem evekig csak vizontok jottek... harommal egyutt is voltam:) utana csak bikak..... kettobol ketto.... az egyikkel meg most is gyurjuk egymast..... most pedig?! Kos kos hatan..... nokben pedig a skorpiok!( oket mindig is imadtam a jobbakat:) )


Rak vagyok bika aszcendenssel.. oroszlan holddal...


A vizijeim aszcendenset nem tudom de a ket bikam kozul az egyiknek rak aszcendense volt bika holddal.. a mostaninak pedig skorpio az aszcendense vizonto holddal.....


Mar csak a kosokra nem tudok magyarazatot talalni!:)

2019. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most megneztem a viziheim holdjat... az egyikbek ugyanugy vizonto... a masiknak bika... a harmadiknak oroszlan....


Szerintem ijeszto lenne “veletlennek” betudni es nem az asztrologiaban gondolkozni.... venuszom marsom ikrek... V.hazamban az oroszlan jegy all... 7.ben skorpio....


Szerintem erdemes Neked is utana nezned...!:)

2019. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

4/5. Sajnos nekem nincs lehetőségem arra hogy megtudjam a holdjukat meg aszcendensüket :( nem tudok születési órát, percet pontosan meg ilyeneket...

a saját kepletem tudom teljesen és pl venuszom is rák szóval ebből is tippelek arra hogy a bikák meg bakok tetszenek.. mert nekem fontos a határozottság, gondoskodás, stabilitás stb és ez tipikusan ezeknek a jegyeknek a jellemzője. A házaimat most nem tudom fejből annyira

Szerintem nálad a kos az oroszlán Hold miatt jöhet képbe esetleg, de akar a rak nap is lehet a hunyó :D

2019. máj. 25. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz h a tobbi bolygo allast tudd nem kell az ora perc csupan a szuletesi hely es az ido:)
2019. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elkepzelheto:)

Szaturnuszom kos... az asztrologusom kielemezte egyszer ezt az oroszlan hold kos szaturnusz allast... szornyu :)

2019. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!