Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg, bika vagy oroszlán?...

Mérleg, bika vagy oroszlán? Melyik a legjobb "nagytesó", elsőszülött, példakép?

Figyelt kérdés
Melyik a legideálisabb csillagjegy, mint legidősebb fivér, aki (jó) irányt mutat a kistestvéreknek?
2019. máj. 15. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen szülő mellett tökmindegy...
2019. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Bika.

A Mérleg sokat hezitál és nem mer konfrontálódni, akkor se ha már megfojtaná legszívesebben.

Az oroszlán meg A király a családban, neki nem testvérei, hanem kis alattvalói vannak :)

2019. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeken kívül esetleg más? És a Bika miért?

Amúgy nem értem miért mondod ezt egyes. Nem is vagyok szülő, csak eszembe ötlött ez a dolog, hogy vajon melyik csillagjegy lenne a legjobb nagytesónak. Ami elég erős, de azért nem terrorizálja a kisebbeket, inkább segíti és terelgeti. Mert pl a rák, azt tudom, hogy egy "gyengébb" jegy, érzékeny, ő nem nagyon tudná betölteni ezt a szerepet.

Egy filmből jött a kérdés.

2019. máj. 15. 09:55
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Oroszlán
2019. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Mert pl a rák, azt tudom, hogy egy "gyengébb" jegy, érzékeny, ő nem nagyon tudná betölteni ezt a szerepet."


Honnan tudod? Olvastad a nők lapjában?

2019. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Oroszlán, vagy bika, de a bika fejjel megy a falnak sokszor, viszont előre is tud törni. Az oroszlán egy nagyon jó jegy, ha jól van nevelve, de persze az aszcendense sem mindegy, amit nem fogsz tudni befolyásolni. A mérleg döntésképtelen, és könnyű belevinni a rosszba.
2019. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Laylah ***** válasza:
0%
Oroszlánt ne. Akaratos, és nem segíteni fogja a többit, hanem elnyomni. Mindenből neki kell a legjobb, legszebb, legdrágább, és akkor is ezt a látszatot kell fenntartani, ha ez mégsincs így. Lehet, hogy ő majd felnőttként a Balatonra fog csak tudni menni nyaralni, a kisebb testvére meg egy kalandtúrára megy, ami érint mondjuk 5-6 országot, de akkor is azt fogja mondani, hogy az övé volt a jobb nyaralás, ehhez kétség sem férhet, és minden, akár abszurd érvvel azt fogja bizonygatni, hogy az övé volt a TÖKÉLETES nyaralás. Belül meg eszi a méreg. XD
2019. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
64%
7# ez szimplán nevelés kérdése. Oroszlán vagyok, sosem voltak akaratos, illetve az elején bepróbálkoztam, de a szüleim tudták hogyan kell nevelni. Az egész életem arról szól, hogy másoknak segítek, a munkám is. Soha nem voltam irigy, sőt! Párom is oroszlán, neki öccse is van, akit egész életében terelgetett, és az öccse mindig többet kapott, jobbakat, de nem érdekelte, alázatos a mai napig. Simulékony, kedves, jó modorú ember. Viszont ha bántanak valami szerettünket, azt nem hagyjuk annyiba, akkor lesz a "cicából oroszlán", mert a szeretteink a legfontosabbak. És persze magunkért is ki tudunk állni, magabiztosak vagyunk, ha az kell. Szerintem nagyon is jó csillagjegy, ha jól van nevelve. Ha hagyják nőni a gyereket, mint a gazt, és mindent megengednek neki, lehet akármilyen csillagjegy, akaratos és önző lesz... De az ilyen szülőt nem is nevezném szülőnek...
2019. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En bika vagyok es ismerek is par bikat akikre szinten jellemzo az hogy nyugodtak es joszivuek feltetlen segitsegre es egyutterzesre lehet toluk szamitani. Viszont a sajat es masok igazert is nagyon kiallnak. A hazugsagot nem toleraljak es nagyon makacsak is. Az oroszlanokrol csak olyan tapasztatom van hogy nagyon akaratosak. Nem jo ertelemben.
2019. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A 9-sel egyet értek én is bika vagyok. Igaz én egyke vagyok, így az előbb említett oroszlán jellemzés félig meddig igaz rám. Ilyen téren nem "választanék" bikát elsőszülöttnek, de, ami az érzelmeket stb. illeti, az teljes mértékben így van
2019. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!