Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A halak jegyűekkel miért...

A halak jegyűekkel miért nehéz beszélgetni?

Figyelt kérdés
Egy csomó helyen olvastam ezt,hogy nehéz. Miért nehéz? Ti mit tapasztaltatok?
2019. máj. 26. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mivel hal jegyű vagyok azért nem fogom elmondani.
2019. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokak számára kissé elvont gondolataik és szóvicceik vannak, illetve felszínes dolgokról annyit nem szeretnek dumcsizni, ezért ilyesmit csak akkor kezdeményeznek, ha muszáj, hátha te majd beszélsz helyettük. De nagyon érzékletesen adnak át fontos információkat, ha megbíznak a partnerben, már-már túl sokat is mutatnak a bonyolult érzelemvilágukból. Én szerethetőnek tartom őket összességében a jegy jellemzői alapján.
2019. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert csak tátognak, mint a partra vetett hal.
2019. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Mert műveltek, eszesek.
2019. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és érzelmesek, bár a férfiak ezt tudják palástolni.
2019. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerke egy infj halakot, akinél jobban senkivel sem tudok jobban kommunikálni. Automatikusan megértjük egymást, míg én naaaaaagyon máshogy beszélek mint más. Mondhatbi saját magamat tanítottam meg rengeteg szó hogyan használatára.

Intj szűz vagyok.

A kérdésed számomra nem csak nevetséges, de abszolút ellentétes érzéseket vált ki.

2019. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne nehéz beszélgetni velük? Megint ez az általánosítás..... Kivel hogy. Én ismertem és ismerek pár halak jegyűt de nemhogy beszélgetni, hanem röhögni lehet velük nagyokat.
2019. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, 20 vagyok és halak, miről beszéljünk xD?
2019. máj. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!