Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak - Mérleg párosítás?

Bak - Mérleg párosítás?

Figyelt kérdés

Bak no vagyok , parom mérleg volt ....

és egyszerűen nem jöttünk ki sehogy sem :\

(Folyton hazudgalt nekem meg ismerkedett mellettem)

Szerintetek milyen férfi illik egy bak nohoz?



2019. jún. 1. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem offolni szeretnék, de erre én is kíváncsi vagyok. Én vagyok mérleg, a férjem bak. Vannak bonyodalmak.
2019. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányok. A mérleg férfi kellemes, vonzó. Viszont, nagyon megválogatja kivel szűri össze a levet. Nekem, ez a tapasztalatom. Nem volt sok kapcsolatom de a két mérlegre mindig örömmel és mosolyogva gondolok. Kos. Nő.
2019. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

A bak olyan szempontból irracionális személyiség, hogy nagyon erősen kötődik a mérleg pedig racionálisabb viszont bizonytalanabb személyiség...

Működhet

2019. jún. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A mérleg jellem szerintem teljesen más mint egy bak. Felvázolom a különbségeket az első szerelmem mérleg volt a jelenlegi egy bak férfi. :) szűz nő vagyok.


Mérleg: álmodozó, abszolút a földtől elrugaszkodott elképzelései voltak a világról, hogy hogy is kéne pénzt szerezni, gyorsan könnyen abszolút kevés munkával. :D Persze ez nem úgy megy nyilván. Inkább álmodozó mint racionalista. Lustaság, mindent az utolsó pillanatra hagyott, nagyon sokszor késett.


De nagyon gazdag érzelem világ, túlsagosan is beleélte magát mindenbe, nagy beleérző képesség, gyengédség, romantika. Szavak embere, légies, költői. Verseket is írt. Szerelmét érzelmeit kimutatta nagyon látványosan. Néha túlsagosan laza. És hát.. Végső soron csalfa volt.


Bak: Egy bak férfi szerintem rendkívül nehéz dió. Iszonyat mennyiségű türelem kell hozzá. Alapvetően érzelmeit egyáltalán nem mutatja ki csak a tetteivel, pl elvisz kirándulni, számithatsz rá a bajban stb.


Nehéz eset mert nagyon elzárkozó, a bizalom nála nagyon hosszú idő mire kiepul és rendkívül törékeny. Alapvetően bizalmatlan és az érzelmi dolgokkal nem tud mit kezdeni. De ugyanakkor nagy a szíve belül mélyen csak nem úgy mutatja és nagyon fontos számára a család.

Racionális. Iszonyú sokat dolgozik, hajt keményen előre, küzd. Néha túlzásba is viszi.

2019. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves #4-es számú, nyilas pasid nem volt véletlenűl? Mert ha igen akkor elmondhatnád hogy milyen vagyok. ;)
2019. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyilassal nem volt kapcsolatom. De volt egy nyilas srác akiért nagyon oda meg vissza voltam 2 éven át.

Plátói volt mert a srác kicsit sem volt egyértelmű. Egyszer azt hittem tényleg kedvel máskor meg hogy csak haverként tekint rám. Hogy mi volt az igazság azt hiszem ma már nem tudjuk meg. :)

2019. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fruzs33 ***** válasza:

Nagyban szerepet játszik ebben,hogy mekkora távolságra áll 2 csillagjegy egymástól.

Ha 0,akkor azonos jegyek.Ugyanazok a rossz és jó tulajdonságai,mint neked.Amivel nem vagy kibékülve magadban sem,az fog zavarni.

Ha 1,illetve 11 a távolság,lassú és kibontakozó szerelemre lehet számítani

Ha 5,illetve 7 a távolság,az lesz a se veled,se nélküled párosítás.

Ha 6,akkor szemben álló jegyek.

Mint tűz és víz.Ameddig nem mennek át hatalmi játszmákba,egyik sem akar felülkerekedni a másikon,nem lesz nehéz.

Részletesebb információkért találsz neten dolgokat.

Ikreket és mérleget nem ajánlom.Hasonló a jellemük.

Skorival,Kossal,illetve föld és tűz jegyekkel érdemesebb párosítani,mint víz vagy levegő jeggyel.

2019. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy testvérpárt ismerek, na ők nagyon nem jönnek ki egymással ég és föld. A bak racionális, munkamániás, rendszerető, távolságtartó. A mérleg laza, munkakerülő, ingadozó jellem. Kb rosszul vannak egymástól, annyira mások, nem tudják megérteni a másikat.
2019. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mi is a fiú testvéremmel bak nő mérleg férfi párosítás vagyunk és pont az ellenkezője mint amit leírt az utolsó.

Az öcsém vezetò alkat, komoly, megfontolt, racionális, független.

Én álmodozó, érzelmek rabja, szentimentális, kiszámíthatatlan, viszont megbízható..

2023. jan. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!