Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt olyan, akinek kedves,...

Van itt olyan, akinek kedves, gondoskodó és hűséges rák csillagjegyű ismerőse/párja van?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Titkolozoak es mindig sokkal tobb van bennuk mint amit kiadnak magukrol ez 100% mert masokon es sajat magamon is ezt tapasztalom...... Sokszor hallgatok el dolgokat de sunyi nem vagyok...

Nem tudom hogy ezt birtoklasnak vagy feltekenysegnel egyaltalan lehet e nevezni, de ha engem hulyenek akarnak nezni, vagy tiszteletlenek velem szemben en nem tudom rahagyni a dolgokat az illetore es “elengedni” es addig ideges maradok mig ezt szemelyesen emg nem kerdeztem vagy tudtam Tole. ( ejszaka kozepen is kepes vagyok beallitani a masikhoz ha az szorakozik velem:)) ) de ez nagyon ritka esetek koze tartozik csak egyszeruen gyulolom a hulyitest.....:)

Altalaban a rakokat mindenki lenezi utana meg csak pislog ak h az a “kis rak” ezt es ezt es ezt is elerte, legyen az barmi..... Rengeteg ismerosom “nezett” le h en egy visszahuzodo szegyenlos lany vagyok nem gondoltak belem sokat majd sokszor robbantottam a bombat es pl azzal az emberrel jottem ossze akikrol soha nem gondoltak volna h az Tolem barmit akarhat es ez altalaabn igy volt.... A barati ismerettsegi koromben is altlaban en vagyok az aki tud midnent es csendesen mosolygok a masikra es az exeim haverjai mind beprobalkoztak nalam kivetel nelkul..... Pedig a kapcsolat alatt en ilyen vagyok olyan vagyok kesobb meg alig vartam h szetmenjunk...... :)

2019. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az anyám és az apám xd
2019. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A te szuleid Rakok?Miota vannak egyutt?Jol kijonnek?

Mi is Rakok vagyunk 32 éve hazasok!

2019. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!