Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi alapjan vonzom magamhoz a...

Mi alapjan vonzom magamhoz a vizontoket?

Figyelt kérdés

Folyamatosan jelen vannak az eletemben a vizontok tobbel kapcsolatban is voltam illetve most megint felbukkant egy akivel akarva akaratlan is van koztunk valami...


Rak a csillagjegyem ... mit lathatnak ebben a napjegyu vizontok....?


2019. jún. 7. 23:17
 1/3 anonim válasza:
En ikrek vagyok nekem is van egy vizontom, de bar ne lenne mert nagyon nehez termeszetuk van. Nemtudom ti rákok, hogy bírjátok mert hogy kezelitek, de én már nem birom, ugyhogy tanácsokat elfogadnék milyen legyek vele :D
2019. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Harommal mi is egymas agyara mentunk hosszutavon (evek) de mind egy ido utan visszajott volna vagy pedig a csunya szakitas utan megis vigyorogva integetunk a masiknak....:) irtam :)))
2019. jún. 8. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is bevonzom őket.

Exem az volt, volt legjobb barátnőm is nagyapám is az és az új legjobb barátnőm is kiderült, hogy az


Skorpió vagyok

2019. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!