Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Valóban számít a horoszkópunk...

Valóban számít a horoszkópunk párkapcsolati téren?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Soha életemben nem hittem ezekben az ezotérikus dolgokban, meg horoszkóp és egyéb maszlag. Viszont, manapság egyre jobban azt érzem, hogy párkapcsolati téren van benne igazság. Szűz csillagjegyű férfi vagyok és tényleg észrevettem azt, amit írnak, hogy nehéz a párkeresés és nehezen mutatja ki az érzéseit, stb, stb, az tényleg igaz lehet. Arra lennék kíváncsi, lehetőleg nem a rózsaszín ködtől elvakult ezonáciktól, hogy tényleg komolyan lehet venni ezeket a dolgokat és valóban számít az, ki milyen csillagjegyű? Van erre bármi bizonyíték? Vagy csak ellehet hitetni az olyan nyomikkal, mint én, hogy valós dolgok és nem csak szimplán balfácán az adott területen az illető.


23/F



2019. jún. 12. 20:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2019. jún. 15. 20:54
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Valóban nem számít a horoszkóp semmilyen téren.
2019. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
65%
Nem számítt. Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy valaki rossz a származása miatt.
2019. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
Egy szó: áltudomány (pseudoscience)
2019. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én hiszem az ilyesmit. De azt mondom ha az ember gondolkodik és meg tudja a máásik személyiségét érteni ás együtt műdökni vele akkor rohadtul nem számít
2019. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!