Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire valósak ezek a...

Mennyire valósak ezek a párkapcsolati elemzések?

Figyelt kérdés

Készítettem egyet és azt mondták lényegeben hogy nem kéne erőltetni. Nincs jövője..


Annyira rossz kedvem lett. Ki mennyire hisz ebben?


2018. aug. 19. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Még ha van is alapja, az élet rácáfolhat. Ne hagyd, hogy elvegye a kedvedet, legfeljebb tisztában kell lenni a várható nehézségekkel, az ellentéteket inkább elsimítani, és a közös élményekre tenni a hangsúlyt. Az én horoszkópom is összeegyeztethetetlen kapcsolatot mutatott, de a fenti módon 25 év házasság van mögöttem.
2018. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megmondom őszintén nagyon megijedtem és elriasztott. De nem akarom eldobni ezt a kapcsolatot. Nálatok mik okoznak gondot ha megkerdezhetem?
2018. aug. 20. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Kos és szűz. Mindent élére kell állítani, egy milliméterrel nem csúszhat el a dísztárgy a polcon, mert észreveszi. Ebéd pontban 1-kor. Megoldás: én igyekszem, ő meg már nem szól, ha csak kicsit is sikerül megközelíteni az elvárásokat. Mindkét fél enged.
2018. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. aug. 20. 15:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,


Alapvetően a befolyásolhatóságod miatt érzed azt, hogy amit te abban a dokumentumban láttál az bármilyen hatással lehet a kapcsolatodra.


Én is gyakran csinálok ilyen összehasonlítást, általában ráérzek annak helyességére.


Nézz magadba és meséld el: Úgy látod a párodat (te, nem pedig az összehasonlítás), hogy illik melléd? Ő mellé te?


Ha a válasz igen, akkor nincs miért aggódnod, a jövő nincs kőbe vésve.


Tudsz angolul? Itt van egy egész jó oldal ilyen elemzés készítéséhez:


[link]

2018. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Én ugy érzem passzolunk, csak azért kell változtatni dolgokon. Lemondasokkal jár.


Ez nagyon klassz oldal. Neked bevalt? Megnezem mindjárt.

2018. aug. 20. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok közhelyekkel dóbálózni, de tudod... Semmi sem tökéletes.


Nagyon helyes, ha törekszel arra, hogy még nagyobb legyen az összhang köztetek. A lemondások pedig legyenek egyensúlyban, akkor lesztek mind a ketten elégedettek a párkapcsolatotokkal.


Az oldalról: alapvetően mindig szkeptikus vagyok az asztrológiával szemben, még ha nagyon szeretem is alkalmazni.


Önmagadnál ki ismerhetne jobban? Ez csak útmutatás, semmi több, szerintem így kezeld a párkapcsolati elemzéseket.

2018. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolat munkás, fejlődtök általa, és mindegyikben kell kompromisszumokat kötni, mert két különálló ember van benne. Na most az elemzések megmutatják, mik okozhatnak súrlódásokat, konfliktusokat, mikhez tudsz nyúlni, hogy megmaradjon vagy ha kibillen, visszatérjen az egyensúly. Megnézheted ezek arányát, erősségét. A ti döntésetek, hogy meddig vagytok hajlandók elmenni, és mennyit vállaltok be.

Egy tanácsot szeretnék adni, önmagadat sose add fel csak azért, hogy működtetni próbálj egy kapcsolatot, ami másképp nem működne! Sokan esnek bele ebbe a hibába, szenvednek is tőle. Működhet egy kapcsolat nehézségekkel, de nem mindegy, hogy azok mennyire vesznek igénybe titeket.

Az astro-seek oldal jó, én ismerek egy fizetőst, ami magyar nyelvű, nem csillagászati összeg, de még az astro-seek oldalnál is jóval részletesebbek az ábrák, a magyarázathoz viszont kell némi kutakodás, mert mindent nem elemez szöveggel. Ha érdekel, írj rám, és átküldöm az oldal címét, de az astro-seek is jó egynek.

Nekem egyelőre jónak bizonyultak ezek az oldalak, de azt vedd figyelembe, hogy semmi nincs kőbe vésve. Ugyanazon a problémán valaki elhasal, más meg simán megoldja.

2018. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ha új párom van mindig megnézem mit írnak párkapcsolatilag a horoszkópunkról és általában volt benne igazság de nem éri azok alapján dönteni. Szóval én mérleg vagyok és írták hogy a szűzzel nem jövök ki jól, és igazuk volt, az összes szűzzel nem jövök ki akivel találkoztam eddig, vicces hogy viszont az az aszcendensem :D

Most bakkal járok ott is mondták hogy megvannak a különbségek amik konfliktushoz vezethetnek és tényleg azokért a dolgokért veszekszünk, de meg tudjuk oldani ha engedünk a másiknak. Szóval ez tőletek is függ nem csak ettől. Én megpróbálnám.

2018. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!