Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi erre a magyarázat?

Mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

Elkezdtem dolgozni egy munkahelyen egyetem után. Ott fel évig bírtam mert kicsináltak.. Nem részletezném de a lényeg hogy fel akartam mondani majd a főnök azt akarta maradjak így áthelyezett egy másik részlegre. Itt vagyok már összesen lassan 3 éve. Ugyanakkor a bérem nem változott semmit. Így pár hónappal ezelőtt bementem hozzá újra (miután már többször jeleztem a penzzel való elégedetlensegem) és fel akartam mondani. Majd szintén marasztalt és be ígért egy kis pluszt és fizu emelest. A pluszt megkaptam de nem egy nagy összeg. Gondoltam megvarom mert egyébként is más terveim vannak már és nem akarok itt maradni. Erre mai napon behivott hogy kapok fizu emelest de kb 30ezer Ft csak. Ami a minimálbéremhez képest persze jobb de még mindig semmi. Így lenne 160netto.


Miert történik ez a huzavona velem. Én el akarok innen menni mert nem épülök ettől a munkahelytől úgy érzem ráadásul a párom is messze van így menni akarok hozzá.


De miért történik mindig az utolsó pillanatban valami? Mit kell megtanulnom vagy mi az oka? Figyelmeztet valamire?


Közeljövőben tényleg beadom a felmondásom de most már előre félek hogy akkor mi lesz mit mond a főnök majd amiatt h de bezzeg ő adott...


Olyan fura az egész tudna erre valaki mondani valamit?


Aki nem hisz az ezos dolgokban az ne írjon kérem!


2019. jún. 21. 10:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Mintha valami midnig visszahuzna itt akarna tartani de én meg nem akarok már itt semmit sem.
2019. jún. 21. 10:34
 2/5 anonim válasza:
100%
Akkor kerek perec megmondod a fonokodnek, hogy ennyi volt és kész. Aztan találsz másik munkahelyet.
2019. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy jó munkaerő vagy, csak fel kéne ismerned és önbecsülést építeni, nem beállni a sorba lehajtott fejjel mint egy rabszolga.
2019. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%
Azt jelenti hogy egy megvezethető pancser vagy.
2019. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Ez azt jelenti hogy hatarozatlan vagy es nem tartasz ki a celjaid mellett, sajat magadnak irod meg a valaszt mikor kaptal fizuemelest de keves de kivarom de ez de az. Akkor ha nem tetszik valami ne nyavogjal hanem lepjel vagy jobbra avgy balra....! Mert ez kinlodas es sirankozas amit te csinalsz ha valami nem jo valtoztatni kell rajta vagy ha nem akarsz akkor meg nem faj elegge!

Ilyen egyszeru! Ez nem ezo!

De azert udv egy oroszlan!

2019. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!