Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Halak jegyű emberekről?

Figyelt kérdés
Milyen pozitív és negatív tulajdonságaik vannak? Főképp lány Halakra gondoltam:)
2019. jún. 27. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiut ismerek jo fej volt mikor hogy egyutt erzo de parkapcsolatban nem jo el zszik.. :D nekem ez jott le ennyi
2019. jún. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Uszik*
2019. jún. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hibás a kérdésfeltevés. Évekig tanultam asztrológiát. A kérdésed (mint a többségnek) kb olyan, mintha azt mondanám neked:

ha megválaszolod, milyenek pl az Alnilam csillagrendszer szülöttei, akkor én megválaszolom, milyenek a Halak jegyű emberek.


De írhattam volna krumplibogár jegyűeket is. Vagy pl milyenek azok az emberek, akiknek fésű volt az ovis jele...?


Tényleg, még jobb analógia:

szerintem milyenek a jobb kézfejjel rendelkező emberek? Beleértve, hogy a legtöbb embernek van jobb kézfeje, de bal is, és veséje is, mája is van, lábai, agya, szíve stb. De mégis, ragaszkodnék a kérdésemhez: milyenek a jobb kézfejjel rendelkező emberek?


Érted, miért teszitek fel rosszul a kérdést? :)


Azért válaszoltam, mert ilyen kérdésre aki komolyan válaszolni akar, annak fogalma sincs az asztrológiáról. És én, aki tanultam, pont ezért ERRE a kérdésre nem tudok válaszolni. Kb, mintha egy orvosnak azt mondanád, írjon fel krixkrax elleni szert. Hiába orvos, nem fog tudni felírni.


Vagy pl egy katolikustól megkérdezik, ki volt Kovács Pisti, a Mariana árokban lakó szent ember, aki találkozott Jehovával? Már ha ugye létezett ilyen Kovács Pisti... Vagy pl a katolikusok szerint nincs is Jehova, ha jól tudom. De van! Mondják amazok. De nincs! De van ! De nincs!


Kezded sejteni, mire akarok kilyukadni? Rossza kérdés feltevésed.


Vagy azt kérdezi az ember: milyenek a Halak jegyűek, de akkor a művészet-költészet kategóriában és nem az asztrológiánál. Vagy az asztrológiában teszel fel kérdést, de akkor asztrológiait.


Tényleg jóból magyaráztam el mindezt, analógiákkal, hasonlatokkal. Ha ne mérted, akkor addig nem fogsz választ kapni. Nem a kérdésedre, hanem arra, amit VALÓBAN keresel. Kicsit olyan a beállítottságod, mint az akadémikusoknak. vagy mint pl a dogmatikus vallásosaknak, akik már az axiómákkal el vannak tévedve, mert merevek. Ha mindenkinek, sokáig azt mondják, hogy 3 karral születni a normális, elhiszed? Szerintem érdemesebb inkább gondolkodni függetlenül.

2019. jún. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt hogy egy embert nem lehet csak ebből megállapítani milyen!

Vannak olyan párok is, akiknek a csillagjegye teljesen teljesen ellentéte a másiknak, aztán még is jól kijönnek, hogy lehet ez, hát úgy hogy nagyobb részben a személyiséged befolyásol, a csillagjegyed nem feltétlen, egyébként az említett két személy pont leszarja az egész csillagjegyes meg egyéb akármit, nekik nincs.

Minden onnantól van, amire kihegyezed az egész dolgot, felületet adsz neki!

2019. jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Vannak olyan párok is, akiknek a csillagjegye teljesen teljesen ellentéte a másiknak, aztán még is jól kijönnek[...]"


Így van! Sőt, sokan vannak, akiknek meg azonos a Nap-jegye (pl mindkettő Halak napú), mégis tök eltérő a jellemük, alig van átfedés.


Szóval a kérdés kb olyan, mint hogy mi a jelleme a fél karú embereknek, vagy pl a jó vesével élő embereknek? Hát... elég sokféle jellemző ember van azok között, akiknek jól működik a veséje... Ez borzasztó kevés infó, ahogy igen kevés infó, hogy a Nap jegye a Halakban van sokaknak... Sőt, az is nagyon kevés infóm, ha az összes, a Halak 22. fokán álló Napú embert (azonos szülinapút) vizsgáljuk, mert abból is sokféle...

2019. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Irtó kétszínű
2019. júl. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az emberek nagyjából 8,3%-a
2019. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!