Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a Halak jegyű...

Mit gondoltok a Halak jegyű emberekről és?

Figyelt kérdés

És hogyan jellemeznétek őket vagy ha ti halak vagytok hogy írnátok le magatokat


(Ne linkelgessetek horoszkópokat légyszives más emberek véleményére vagyok kíváncsi azért itt teszem fel a kérdésemet)



2014. júl. 1. 16:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Ugyanazt, mint egy nem Halak jegyű emberről.
2014. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szeretik a vizet.
2014. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1-es nagyon hasznos volt a válaszod akkor te szerinted minden ember ugyanolyan?!

2-es igen ezt tudom hogy szeretik nagyon a vizet :)


Olyan válaszokra gondoltam hogy azok a halak akiket ismertek milyen személyiségre illetve ha ti vagytok azok akkor milyenek vagytok milyennek látjátok magatokat halakként (aki meg nem hisz benne az ne is válaszoljon...egyébként hozzá teszem nem egy elvakult ember vagyok aki azt gondolja ha valaki halak akkor biztos ugyanolyan és egyforma mint a többi -.-)

2014. júl. 1. 18:06
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Három halak nőt ismerek. Az egyik iszonyú beképzelt, lusta. Legalábbis ami a házimunkát illeti. Inkább a karrierjével törődik, a gyereknevelést, otthoni teendőket nyugodt szívvel áthárítja a bika férjére. A 2. egy sz@rkeverő, hazug, rosszindulatú, idegbeteg, gyerekeit verő, testét áruló ribi. Magán kívül mindenkit utál és kibeszél. A 3. pedig egy irgalmas nővér. Mindenkihez van egy kedves szava, alárendeli a saját igényeit másokénak. Az utolsó kocka csokit is odaadja másnak. Nagyon érzékeny, bármikor elsírja magát.

Mindegyiküknek más a holdjegye.

2014. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Én is halak vagyok. :) Szerintem a halak egy roppant okos és inteligens ember. Mindig tisztán gondolkodik. Udvarias, precíz, pontos és jó megfigyelő. Amihez akarnak ahhoz értenek. Kitartanak az elveik mellet. Nem utolsósorban szépek és szerények.
2014. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

egyébiránt én is halak vagyok :) amit gondolok magamról illetve olvasgattam már sokat legalábbis próbáltam információt gyűjteni más halak is hasonlóak lehetnek-e mint én mert amit a horoszkóp mond (nem a gagyi napi horoszkópok :D) az jellemző rám nagyon amit én gondolok magamról is illetve:


Szeretek élni nagyon és képes vagyok meglátni a szépséget mindenben de hajlamos vagyok ugyanakkor a depresszióra is (sajnos ezt a tulajdonságomat nem tudtam még teljes egészében legyűrni) és sok helyen olvastam hogy "hajlamos önmagam mártírjává válni" sajnos valahol ez is igaz esetleg ti halak akik hasonlók vagytok hogy sikerült ezt a tulajdonságotokat legyűrni? (megmondom őszintén haragszom magamra nagyon emiatt) sokszor tanulmányoztam az asztrológiát illetve önmagamat és más jegyeket is alapjába véve arra jöttem rá a mi jegyünk a legjobb mi egyesítjük magunkban a legtöbb mindent de mivel nincs jó rossz nélkül ezért rengeteg rossz tulajdonságunk is van


na most ti nem tudom hogy vagytok vele de én azért hajlamos vagyok a "füllentésre" és azt hiszem ebben a halak nagyon is jó hiszen a legtöbb nagyszerű színész is halak és nekünk ez igazából ösztönből jön és rengeteg arcunk van na most ugye bár vannak jó és rossz emberek ha egy "gonosz" halak vagy akkor az isten mentsen tőled :D én egy jó embernek tartom magam és az egyik kedvenc idézetem (nem tudom már ki mondta)


"A halak szíve olyan mint a mély kék óceán ha a felszín csendes és nyugodt a mélyén hatalmas viharok dúlnak"


bocsánat ha kicsit hosszúra sikeredett

2014. júl. 1. 19:17
 7/23 anonim ***** válasza:
Kihagytam a szenvedély betegségekre való hajlamot. Bácsikám alkoholista. Bajor Imre is az. Csernus drogozott. Sógornőm nem veti meg a piát. Ahogy az egyik ismerősöm lánya sem. Mindegyik halak természetesen.
2014. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

igen ez sajnos igaz :S legalábbis magamról tudom mint halak hajlamosak vagyunk rászokni dolgokra cigi pia drog (ebből csak a cigi igaz rám :D)

általában ha jól sejtem a többibe az hajszolja bele őket ha nem tud megfelelően kibontakozni esetleg egy olyan törés történik az életben amit nem tud egyedül feldolgozni de ha jól tudom azok a halak akik többet szentelnek a spiritualitás/vallás iránt ők ezeket a negatív dolgaikat könnyebben le tudják küzdeni (a halak az egyik legspirituálisabb jegy)

2014. júl. 1. 19:25
 9/23 anonim ***** válasza:
Én halak vagyok!A jó és rossz kettöse ami bennem van gigászi belharcokat okoz.Ugy vélem elég inteligens vagyok, jó a humorom,megértö s öszinte és érzékeny is egyben.Ám hajlamos vagyok a pokolnál is mélyebbre zuhanni,gyülölni,és néha idözitett bombaként robbani.Nagy foku igazság érzettel is megvagyok áldva.Álmodozó és meggyözhetetlen realista vagyok.Szerintem ez a legnehezebb jegy.
2014. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Szintén halak vagyok. Intelligens, mindig a tökéletesre törekszem (túlságosan, pl már egy 4-es jegy miatt is orjongeni tudok, főleg ha tudom hogy +30 perc tanulással 5-os is lehetett volna. De próbálok ezen a tulajdonsagomon felül kerekedni. ) Igen, a füllentés nekem is jól megy. Pletykás vagyok, nagyon nagyon álmodozó, szeretem a kényelmet, és biztonságban érezni magam. Baromira sértődékeny vagyok (nem is szeretik ezt a barátnőim bennem) de könnyen megbocsátok. (néha pedig nem kellene) szeretem ha valaki egyenesen megmondja hogy mi a baja, és nem várja el hogy kitaláljam, de én nem vagyok ilyen:D könnyen megnyílok masoknak. Nagyon beszédes vagyok, és nagyon könnyen dühbe gurulok, amikor szinte felrobbanok, es nem tudok mit csinálni, szóval a parnamat verem vagy üvöltök (ha egyedül vagyok otthon:D)
2014. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!