Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nagyon érdekelnének élménybesz...

Keledav kérdése:

Nagyon érdekelnének élménybeszámolók Horvátországról. Lehet halakról, emberekről, nyaralásról. Tudtok írni?

Figyelt kérdés
Mindenféle témában várom a válaszokat Horvátországról!

2013. márc. 29. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát most bő lére nem fogom ereszteni, ha érdekel valami kérdezz rá, de mi több évben is ott voltunk nyaralni, mindig más részen: a tenger szép tiszta, van benne sok állat, amit egy egyszerű úszószemüveggel is meg lehet nézni. Az emberek többnyire kedvesek, barátságosak, az idősebbek az idegen nyelvekkel hadilábon állnak, a fiatalabbaknál ilyen probléma sincs. Érdemes kirándulni is kicsit, városokat megnézni, azok is szépek.
2013. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én most már legalább 30-40 alkalommal voltam ebben a fantasztikus országben, mégis érdekelnek mások véleményei, meséi, történetei, élmeényei, megfigyelései. Ha valaki horgászott már az adrián, annak élményeit, képeit, sőt mindenkinek a kérdéseit is örömmel várom.

Köszönöm! A kérdező.

2013. márc. 29. 18:38
 3/4 anonim válasza:

en haromszor voltam splitben, azon belul hvarban, a villa levenda nevu kis apartmanban, mind a haromszor ugyanabban a szobaban. Megsem untam meg, mert egyszeruen fantasztikus hely, a faluban van osszesen 20 haz, az emberek rettento kedvesek, es akar kezzel labbal is el tudtam beszelgetni annak idejen, mikor meg nem tudtam angolul. (10, 11 es 13 evesen voltam, most vagyok 16) tehat az en tapasztalatom az, hogy nagyon aranyosak az emberek, a faluban ugyan kevesen eltek, de annal nagyobb volt a nyuzsi, a parton mindig volt valaki, volt 3-4 kajalda, meg 2 sorozo feleseg is. minden nap mentem jegkremet venni, es kezzel labbal mutogattam el mit kerek, a penztaros meg ugyanigy mutogatta el az arat, es nem huztak meg meg semmi ilyen, kedvesek voltak. a pizzajuk isteni. vittek minket motorcsonakkal delfineket is nezni, es meg azt is megengedtek, h kotelen huzzanak minket a vizben, es hogy 6-7 vagy tobb meteres sziklakrol ugraljunk. a lenyeg h nagyon elveztem ezt a 3 alkalmat, es biztosan szeretnek meg menni.

te (kerdezo) hol, milyen helyeken voltal eddig?

2013. ápr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Splitben nyaraltam már négyszer. Nagyon tuti hely, a strandok szépek és tiszták, továbbá jól felszereltek. Az Óváros gyönyörű, amikor csak lehetet csvarogtunk is ott, negyedik nyaralás alkalmával sem untunk meg. Felsétáltunk a Marjan hegyre, ahonnan lélegzetleállító panoráma volt a városra, az Adriára és a dalmát szigetekre is. Egy-egy nap elutaztunk más városba, így voltunk Trogirban, Omisban és Makarskán is.

Az emberek kedvesek, semmi problémám nem volt velük. Tetszett a határozottságuk!!!!


Más alkalommal 5 napig nyaraltam Zágrábban. Január volt. Gyönyörű város, a tenger felé haladva, vagy onnan jövet be kell térni és megnézni, nem fogjátok megbánni.


Idén májusba utazom Plitvicére, még nem jártam ott. Már nagyon várom. És természetesen nyáron (sajnos csak 4 napra) Splitbe.

2013. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!