Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csilagjegyü emberk mièrt...

Rák csilagjegyü emberk mièrt pont az ikreket fognak ki?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
# 10 És a szemüvegessége és a balkezessége milyen összefüggésben volt a csillagjegyével?
2019. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Metionin ***** válasza:

Hát a barátom azért fogott ki, mert tetszettem neki :D

Ő rák, én ikrek, 10 éve a nyakamon szóval nem a születési időnk határozza meg hogy jóban legyünk-e, hanem az hogy mennyi a közös bennünk, értelmes témákról lehet-e együtt beszélgetni stb.

2019. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Válasz a 11/12 -nek Halvány fogalmam sincs milyen összefüggés van, de volt még két személy akik szintén iker szemüveges és balkezes olt...Nagyon nem birtuk egymás jelenlétét...
2019. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A ferjem ex szetetoje ikrek volt,harsany,kozonseges,nagydumas,hazudozo,bosszuallo furia.A ferjem eleg csendes,maganakvalo ,nyugis Rak jegyu.

Hosszutavon egymas idegeire mentek volna...

En Rak vagyok szinten,hasonlo termeszetu a fetjemmel,32 eve egyutt,voltak hullamvolgyeink.


Az ikrek jegyueket nem kedvelem,pletykas szarkavaro a legtobb a kollegaim kozul,a tarsasag kozeppontjai,nyalis ,ketszinuek...nem kedvelem oket.Egy kivetelevel,o kozel szuletett a Rak jegy fordulohoz,vele jol kijovok,megne ettet mindig,atzol fuggetlenul eleg nehez termeszetu,de nem ketszinu,nyalis,pletykas,mint a tobbi...

2019. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Érdekes kérdés ez a "horoszkóp" párosítás. Ha nem tudod, hogy mikor született valaki, akkor nem fogod tudni megmondani, melyik csillagjegyű. Ha tudod, akkor pont olyan lesz, amit már tudsz arról a jegyről :-) Viszont tényleg van olyan is, hogy egy régebbi ismerősödre nagyon fog hasonlítani az illető, és valóban ugyan az a jegy.

Részemről kétszer találkoztam a "hozzám illővel" és mind kétszer el is váltunk. Aztán kétszer voltam szerelmes olyan jegybe, akivel "közöm sincs", és tovább tartott, mint a másik. Szóval nem a csillagokban van a lényeg, hanem abban, ahogy már írták, mennyire tudtok egymással kommunikálni, és mennyi a közös bennetek.

Ezen kívül pedig minden társkapcsolathoz kell elköteleződés, egy jó adag türelem, és kompromisszum képesség. Ahogy idősödik az ember ezt szépen megtanulja :-)

2019. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Rák nő vagyok, az exem ikrek férfi. Jól kijöttünk, viszont a veszekedésekben mimdig fölényeskedett, hiaba voltam vele odaadó,kedves, nyugtató, ő kritizált, nem lehetett rá hatni, ha megsértődött. Ugyanakkor ő kedvére bánthatott (szavakkal), aztan mikor böffentett egy bocsánatot, és még rosszul éreztem magam és nem voltam vele a szokásos szeretgető emberke megint engem tett rosszá, hogy mkért hisztizek. Ő neki bármit lehetett tenni, lehoztam a csillagokat is csak puffogott. A végére olyan ocsmányul bántvelem, eleinte nagyon rlmantikus volt, de nem való neki ilyen odaadó jegy, mint a rák mert csak kihasználja és pöffeszkedik. Sajnálom, mert en szerettem volna, ő pedig megunta ezt
2019. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!