Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas ferfiak! Mennyire...

Stella Spring kérdése:

Nyilas ferfiak! Mennyire vagytok hűségesek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 17:22
 1/7 anonim válasza:
90%

Én mindig az voltam, pedig félrelépési lehetőségek egész sora volt mindig előttem.


De nekem ez inkább egokérdés, mintsem elv.


F28

2019. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%

Kedves kérdező, a kérdés önmagában nem megválaszolható. :)


Ez kb. olyan lenne, mintha én meg feltennék egy olyat, hogy szerintetek milyenek a karbantartási költségei a kék autóknak? (Remélem az analógia átment) :)


Mondom ezt hobbi szinten asztrológia iránt érdeklődő személyként. :) (Nem érdekel az egyenbulváros verzió) Ezernyi más dolog van ami befolyásolja ezeket. Fényszögek, együttállások, miegymás. :)


Ha tudod a kiszemelted percre pontos születési idejét és helyét, akkor vannak FB csoportok, ott a születési képletet kiszámolják neked és ki is elemzik. :)


40F

2019. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Csak azokat a nőket veszem komolyan és csak azokhoz vagyok hűséges akik nem hisznek a horoszkópos baromságokban. Az ilyen buta libákat túlságosan lenézem ahhoz hogy normálisan bánjak velük.
2019. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nincs itt vmi ezo-kategória? Sztem érdemesebb oda kiírnod, talán vki komolyan is veszi majd... (de tényleg).
2019. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Második én is erre gondoltam rögtön. :D
2019. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
10 éve élek boldog házasságban. Előtte egy 6 éves kapcsolatom ért véget - nem az én hibámból. Mindig hűséges voltam, maradok is.
2019. júl. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jó hallani, hogy voltak itt felmenőitek közt nyilasok. A propagandával ellentétben a legtöbb értelmiségi a nyilas pártban volt, Szálasi Ferenc pedig minden elöljárója szerint egy példaértékű, fegyelmezett és hihetetlen bátor katona volt. Ha megvalósul a hungarizmus ma Magyarország egy menyország lenne.
2019. júl. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!