Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek is tévhit, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tévhit, hogy a férfiak félrelépősek, míg a nők hűségesek?

Figyelt kérdés

Szerintem simán fele-fele az arány, sőt, meg merem kockáztatni, hogy ha nem opció a PC vélemény, azaz hogy fele-fele, akkor a nők viszik a prímet.

Csak épp itt is megvan, hogy ha azt mondják a nők, hogy férfi, akkor kb csak az alfákra gondolnak.


2018. márc. 16. 08:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet százalékokban mérni. Minden ember minősége, vagy becsülete leginkább dönti el, melyik "táborhoz" tartozik. Biztos van, hogy több a nő épp 1980-ban de 1995-re lehet több ilyen férfi van. Teljesen lényegtelen. A fő az, hogy önmagunk ne süllyedjünk olyan szintre, ahol ez a fajta gondolkodás vagy problémakör egyáltalán felmerül.
2018. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Amit eddig az életben láttam, tapasztaltam, ez a megcsalósdi, össz népi játék. Ahol is, nem lehet azt mondani, hogy egyik nem az aki csinálja.

Természetesen, mint minden játéknál, nem mindenki vesz benne részt. Nők, férfiak között is van, aki ebbe nem vesz részt. Értelme nincs, hogy mert a nő, vagy a férfiak. Ez egy közös játék.

2018. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem qrvamindegy. Egy dolog számít, hogy az a pacák/fruska akivel össze akarsz jönni, az vajon félrelépős-e. És még ezt sem lehet biztosan megállapítani.
2018. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, mi az arány, de szerintem ez nem a nemektől függ, hanem egyéni. Én hűséges típus vagyok, nem lépek félre, a problémákat meg kell próbálni megoldani, ha nem megy, akkor kilépni és utána keresni mást, én ezt vallom. Más meg nem ilyen.

33N

2018. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de nem is igazán érdekel, én mindig is hűséges leszek mert van gerincem, akkor is ha a másiknak nincsen. F35
2018. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az öntömjénzést, minden válaszolónak küldjük a kekszet meg egy csomag konfettit is feldobunk.

Nagyon nagy királyok vagytok, jó hogy léteztek, a könny kicsordult a szememből:D

2018. márc. 16. 10:48
 7/17 A kérdező kommentje:
Bocs, szal a 3-4 válaszolóknak.
2018. márc. 16. 10:49
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem nemi kérdés ki fog kikacsintani és ki nem.

Saját élettapasztalatom azt mondatja bárkivel előfordulhat.Még azzal is aki most épp azt gondolja soha.

2018. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

nem is volt annyira itt öntömjénezés.

szerintem is kb ugyanannyi lehet. de talán nem ugyanabban a korban csinálják. 40 körül, meg családban én még csak férfiakról hallottam, hogy azok csalnak.

fiatalabbak között meg mindkettőt. de talán gyerekes, férjes nőt kevésbé mozgatja hogy mással szexeljen.

2018. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
A férfiak NŐKKEL csalják meg a párjukat. A legtöbb esetben házas a házassal lép félre. Akkor ugye 50-50%!
2018. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!