Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak olyan férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akik soha nem csalták meg a párjukat, és nem azért, mert nem lett volna rá lehetőségük, hanem mert amellett döntöttek, hogy hűségesek akarnak lenni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 12:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Jelen. Ez már nem a középkor, ahol a házasságot nem lehet felbontani. Szakítani bármikor lehet. Egy minimális tisztesség pedig lehetne alap mindenkinél
2018. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%

Igen, a férjem. Apósom is ilyen.

Nem a disznóólban kell keresgélni, ennyit szoktam erre mondani.

2018. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%

#1

A hűség nem ezt jelenti, hanem azt, hogy "amíg a halál el nem választ".

2018. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
itt is egy, de sajnos a másik félről nem lehet ugyan ezt elmondani...
2018. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%

Én igen.

Nem tagadom, vannak nagyon csinos nők, meg volt már, hogy szex közben másra gondoltam, de megcsalni soha.

Nem tudnám vele megtenni.

Annak idején egy kapcsolatban félreléptem, szarul éreztem magam utána.

2018. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Volt, hogy kísértésbe estem és nagyon bejött valaki, akivel lehetett is volna valami. De nem voltam képes megtenni. Nem tudtam volna megtenni. Válságban volt a szexuális életünk, mert egészségügyi okokból nem működött, illetve az akkori párom libidója a padlón volt. Én pedig kegyetlenül ki voltam éhezve. De mégsem tettem meg. Most sem tenném meg. Annál sokkal jobban szerettem és tiszteltem a páromat.
2018. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Egyik párom sem csalt meg, pedig 1 exem még szerelmes is lett mellettem. Teljesen korrekt férfi partnereim voltak mindig.
2018. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%
Jelen...
2018. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


3-as válaszolónak. Én úgy gondoltam a hűségességet, hogy amíg kapcsolatban vagy valakivel, nem csalod meg. Nem pedig úgy, hogy nem lehet elválni, ha nem tudjátok megoldani a problémáitokat.


8-as válaszoló. Ne haragudj, de te azt írtad korábban egy válaszodban, hogy évek óta párkapcsolatban élsz, és van egy 2 év körüli kisfiad. Májusban pedig volt egy ilyen kérdésed:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Ennek fényében azt hiszem, a te válaszod nem igazán számít relevánsnak.

Még mielőtt valaki megállapítaná, nem itt élem az életemet, csak nagyon jó a memóriám, ezért megjegyeztem. :)

2018. okt. 3. 14:18
 10/27 anonim ***** válasza:
Lol busted xd
2018. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!