Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik ezek a furcsaságok a...

Mik ezek a furcsaságok a szobában? Már kezdek tényleg félni

Figyelt kérdés

1 héten belül 2 fura dolog is volt éjszaka jó 0 óra után. Először,egyszer csak 3 kopogást hallottam,olyan mintha az ablakpárkányon lett volna de senki nem volt kint +meghallottam volna ha bemászik mert nyitva az ablak. Hát mondom elengedem lehetett akár az is hogy a szomszédba csinált valaki valamit mert egybe van a 2 ház és félrehallottam..

Erre ma megint valami de most úgy befostam komolyan. Mire kinyomtam mindent hogy aludjak egyszer csak,az ablakpárkányon hagyott papír fogta magát és leesett a konvektorra,amivel önmagában nem lenne baj mert elkezdett fújdogálni a szél,na de ahogy leérkezett a konvektorra.. Mintha valaki megfogta volna és erőből rácsapta volna olyan nagy hangja volt. Hát egy tippmix kitöltő lap eséskor nem ad ki ekkora hangot jézus. És nem képzelődöm,nem szoktam se inni se szívni


2019. aug. 13. 02:04
 1/10 anonim válasza:
5%
Majd rumli bátya megáldja a házat
2019. aug. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez nem vicces -.-
2019. aug. 13. 03:25
 3/10 anonim válasza:
Csinálj fényképeket körbe a szobáról hátha elkapsz valamit
2019. aug. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát nyilván semmi

Anyámnak is hiába magyarázom hogy mi volt bármi mást kitalál mert hogy úgy is rosszul hallottam..

A semmiért nem sz.rtam volna össze magam úgy hogy aludni se tudjak..

Az éjszaka közepén mikor semmi se moccan egyszer csak elkezd mozogni a papír és akkorát csattan..

Érdekes pár napja irogattam egy haverral ilyesmiről hogy én úgy se hiszek az ilyesmiben,hogy léteznek valami szellem démon izék erre tessék rögtön 2 olyan hülyeség amire eddig sosem volt példa.

Bár a kopogás lehetett bútor is de ezt a nagy csattanást az istennel se tudom magyarázni.. Nagy kár hogy pont kinyomtam mindent,legalább egy kis fénnyel láttam volna mitől volt az..

2019. aug. 13. 04:52
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Tipszmikszűté??


Nincs véletlenül egér a házban?

2019. aug. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egy keveset

Sajna Balázs Benjamin nem volt élete formájában

Ink

2019. aug. 13. 07:35
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Vándor szellem útját keresztezte a házatok..komolyan. Ha többet nem fordul elő, akkor ne foglalkozz vele
2019. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem több hasonló nem lesz mert már ezek az éjszakák paranormálba kezdenek átmenni. Soha életemben nem rémültem meg még ennyire tényleg olyan hangja volt. Mintha fognám magam és belerúgnék a konvektorba. 20 évesen így összefosom magam lol.
2019. aug. 13. 12:44
 9/10 anonim válasza:
Na azóta valami?
2019. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérjél védelmet Jézustól. Nem szükséges ilyenkor hangosan kimondani, elég, ha gondolsz rá. Ő tud segíteni. Mihály arkangyalt is kérheted például.
2020. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!