Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha elkezdek könnyezni ha valaki furcsa természetfeletti dolgokat mesél vagy én mesélem?

Figyelt kérdés
Például egy olyan sztorira elkezdek könnyezni hogy valakit megátkoztak ugy hogy mikor bent volt a konyhában megfordult és vértócsát talált a földön de nem tudta hogyan került oda és látta hogy valaki kiment az udvarból szóval csak az lehetett és végül sulyosan meg is betegedett majdnem meghalt aki pedig vette le az átkot azt mondta hogy nem 100% hogy sikerül levenni.ha egy ilyen sztoritol bekönnyezek az normális?

#természetfeletti #könnyezés?furcsaságok
2016. aug. 1. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

anélkül, hogy érzelmileg felkavarna, megmozgatna, meghatna, vagy bármi indokolná, elkezd folyni a könnyed... ja, ismerős. nekem is van ilyen téma


én azzal magyarázom, hogy talán egy előző életem során erősen érintett voltam, vagy valamilyen módon a sorsom része a dolog, anélkül, hogy a jelenben racionálisan nézve az lenne

2016. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ozmium42 ***** válasza:
88%
Ezotériás témában a nevetéstől folyhat normálisan az ember könnye, egyébként elég szokatlan.
2016. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne már a tiéd is? Nekem is foly a könnyem, ha a loú-ról meg a kuglófemberről és a többi trollos teremtményről olvasok a természetfeletti kategóriában. Viszont legtöbbször nem a kérdés vicces, hanem a kérdező és nem a kérdésen, hanem rajta nevetek. Vajon mit gondolok erről a kérdésről? [link]
2016. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagy baj az agybaj... :(
2016. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ezot Erik válasza:

Vannak olyanok, akik érzékenyebbek, és egyébként fogékonyabbak is a természetfeletti dolgokra.


De ebben a sztoriban mégis mi a természetfeletti?

2016. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is hasonló van.a haverjaim/csajok csak néznek ilyenkor tekintve hogy mekkora vagyok 😂😃😲😱
2016. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyan igy vagyok de nekem van hogy patakokba folyik a könnyem. Nem sírok nem azaz érzés nem tudom elmagyarázni ezt tényleg érezni kell. Engem is mindig kinevetnek meg értetlenül néznek. Ha megtudtad h mitől lehet engem is érdekel
2016. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul.
2017. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!