Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A halottak haláluk után...

A halottak haláluk után visszajönnek elbúcsúzni?

Figyelt kérdés
Mamám tegnap reggel halt meg... :/, nagyon szoros kapcsolat volt közöttünk,éjjel arra ébredtem, hogy valami le esett a szekrényről (ami lehetetlen mer eddig sosem esett le) arra gondoltam, hogy a mama lehetett, szerintetek lehetséges?? Mivel eléggé megijedtem..vállamon meg olyan hideget éreztem..
2019. aug. 20. 11:33
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
Nem.
2019. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha te valakivel szoros kapcsolatban vagy, akkor lelökdösöl dolgokat a szekrényéről? Annyira nem értem az ilyen logikát :/
2019. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
A Mamád a halál előtti pillanatban búcsúzott el szeretteitől, tőled is, és azt kívánja, hogy legyél boldog, találd meg a saját utadat az életben.
2019. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
93%

Ebben a témával sok szaklap foglalkozik Többek között a "Hihetetlen" című havilap. Igen, visszajönnek nagyon sok esetben és adnak valamilyen jelet.Keress valami jó "Médium"-ot, aki a kérdéseidet meg tudja válaszolni.

Én is voltam hasonló cipőben. Anyukám 3 alkalomal volt itthon közvetlenül a halála után. Az egyik jel olyan volt, mint neked. A válltáskám a fotelből egy puffanás kíséretében a földre esett. A másik kettő pedig, hogy az elektromos gyertyának a kapcsolóját lezárta. rajtam kívül senki nem volt itthon, és zárva volt ajtó-ablak. A médium megmondta mind a hármat, úgy hogy vele nem is ismerjük egymást, sőt ő az ország másik részén lakik. Olyan dolgokat is elmondott, amit csak 2-en tudtunk az édesanyámmal. Nem kell mindenre magyarázatot keresni a mi kereteink között, mert nem tudnunk az eszünk szerint. Ők másik dimenzióban vannak, hallanak és látnak is minket, de mi őket nem. Szent Ágostonnak a verse nagyon jól összefoglalja ezt.

2019. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik, de általában igen.
2019. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
A kutyám is ad olykor jelet, hogy itt van. Például tegnap, amikor tejet öntöttem magamnak, éreztem a szagát a konyhában. Mikor élt mindig várta, hogy adjak neki tejcsit. Biztos voltam benne, hogy a lábamnál ült csak szellemi testben.:)
2019. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

"A halottak haláluk után visszajönnek elbúcsúzni?" - igen, a haláluk utáni első 3 napban van rá lehetőségük (álomban szoktak)

"valami le esett a szekrényről..vállamon meg olyan hideget éreztem.." - ezek a jelenségek nem a mamádtól voltak

2019. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Igen, visszajönnek, legyen ennyi elég válasznak.

Az, hogy a történtek, pontosan miért voltak, nem tudjuk meg. Ne is agyalj rajta. Eleve, főleg álom során jelennek meg. Eleve, azért szoktak tárgyakat lelökdösni, mert ezzel tudják felkelteni a másik figyelmét. A hideg érzet, más miatt van, de lehet akár attól is, hogy a mamád ott volt. De ezt belemagyarázhatjuk vagy lehetett így is.


A lényeg és ez fontos, búcsúzz el tőle te is! Engedd el és akkor minden rendben lesz.

2019. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen !! Nekem a papam almomba jott bucsuzni tolem :( homlokon puszilt. Meg neha vissza jar a hazba :) esnek le dolgok itt is .. azert hogy oda figyeljek ezzel jelez hogy melletted van en neha hallok hangokat h leul a szekre vagy ajto csukast.. ne felj tole nem bantanak a szeretteid.
2019. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hát remélem ő volt itt elbucsuzni, de sajnos nemtudom őt elengedni :( anyum lassan 3 éve halt meg..

Lehet csúnya ilyet mondani,de legalább már nincsenek fájdalmai:(

2019. aug. 20. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!