Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az a munkahely, ahol...

Pszicho88 kérdése:

Mi az a munkahely, ahol művészekkel, írókkal, bölcs emberekkel, felvilágosult szellemiségiekkel, spirituális, magas képzelőerejű személyekkel dolgozhatok?

Figyelt kérdés

Elég szokatlan kérdés, de tényleg komolyan gondolom.

Sok melóhelyen elviselhetetlen a közeg, egymás gyalázása, taposása megy, s mindez nevetséges pénzekért.

Hol lelhetem meg azt, amit igazán szeretek csinálni?

El akarom érni azt a szintet, ahol a munka már kikapcsolódás és örömteli, felszabadult lét.



2018. márc. 7. 20:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
A Zsolnay most ilyen, tele van művészpalántákkal...
2018. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Szóval te magadat ilyen magasröptű embernek tartod, akinek degradál az átlagemberek társasága? Egyem a szíved...
2018. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%
Meki, Tesco...
2018. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem értem a kérdésedet.

Nagyon nehéz ilyen munkakört találni,szinte lehetetlen.

Ahol emberek vannak,ott mindig is menni fog,amit írsz,maximum talán pár fős nagyon válogatott brigád tud olyan légkört és összetartást eredményezni,ami jó.

A másik dolog,hogy okés,hogy azt csinálod amit szeretnél,amit még meg is lehet oldani,de eladhatónak kell lennie,hogy megéljél belőle.

Én valahol olyan ember vagyok,amiket írsz,és úgy ahogy a hobbim a munkám,viszonylag jó fizetésért,de ez jelenleg szerencse és hosszú vissza nyúló folyamatnak köszönhető.

Egyébként én is nagyon szeretnék ilyesmi emberekkel ismerkedni,csak nekem nagyon fura a munkaköröm,és a hobbim.

:)

2018. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szoftverfejlesztőnek! Egy szoftver megírása művészet, jó írói véna kell hozzá, bölcsnek kell lenned, hogy megelőzhess tipikus hibákat, ráadásul magas képzelőerőt igényel, hogyha szembetalálkozol egy hibával, legyen valami elképzelésed, hogy mi miatt lehet az.
2018. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

"Szóval te magadat ilyen magasröptű embernek tartod, akinek degradál az átlagemberek társasága? Egyem a szíved..."



Ebben semmi kivetnivaló sincsen.

Mindenki a hozzá hasonlóak társaságát keresi.

Elég sok időt dolgoztam már drogosokkal, alkoholistákkal, genyó, áskálódó, egymást bemocskoló emberekkel. Úgy gondolom, megérdemlem, hogy velem is történjen valami jó és felszabadító dolog. Sokaknak ez már teljesült, de van aki olyan szűk és ritka értéket képvisel, hogy csak nagy keresgélés árán találja meg a számára megfelelő elfogadó közeget.

2018. márc. 7. 20:55
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz olyan munkahelyet találni, ahol jó a légkör, nemhogy olyat, ahol még intellektuális egyénekkel dolgozhatsz.
2018. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

4 vagyok,

és a 2-3-as válaszolónak írnám,hogy nem kell cikizni az ilyen embereket!

Ahogy van éhbéres céltalan,igény nélküli proli éhbéres fizuval,ugyanúgy van olyan művészember is,mint a kérdező.

2018. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok.

Vendéglátásban dolgozom 8 éve.

A munkámmal meg vannak elégedve, több helyről is kapok ajánlatokat, de mindenhol hatalmas a nyomás és a teher, ami sokszor 10-12-15 óra folyamatos álló munkával párosul.

Próbáltam váltani és gépi összeszerelő, eszközgyártó, CNC megmunkáló munkakörben elhelyezkedni, sajnos eredménytelenül, eddig még nem sikerült. Aktuális területen az adott területben tapasztalatot, gyakorlatot szerzett embereket választják.


Mivel az általam keresett feltételeknek nem jut eszembe semmilyen munkakör, így kigondoltam pár alternatív lehetőséget, ami a jelenlegi munkámhoz képest kikapcsolódás.

Ami még szóba jöhetne és érdekelne is az valamilyen eszközkészítő kovács, moderátor, esetleg internetes felületet, adatbázist kezelő személy. Van esetleg tapasztalata valakinek valamelyik munkakörben?

2018. márc. 7. 21:14
 10/26 HaEv ***** válasza:
35%

Kedves Kérdező!

Hát a vendéglátás bizonyos szintig tényleg nem a kulturáltságról híres. :)

TANULJ másik szakmát! Azok a szakmák, amiket említesz - SZAKMÁK. Meg kell tanulni. Hogyan is tisztelhetnének, ha a szakmájuk iránt nincs benned kellő tisztelet, hiszen azt gondolod, előképzettség nélkül simán meg lehet csinálni ugyanolyan minőségben a munkát. Az eszközkészítő kovács - egy szakma! A moderátor legtöbbször nem ebben a pozícióban kezd. Az internetes felületet kezelőt webszerkesztőnek szokták hívni, hacsak nem értettelek félre, adatbázist kezelő pedig többnyire adminisztratív végzettséget igényel.

Nekem adminisztratív végzettségem van - nagyon szerettem iskolákban dolgozni, mert ott a pedagógusok között nagyon sok művelt, okos ember volt, rengeteg jószándék. De ha valaki tud mutatni egy olyan munkahelyet, ahol több, mint 10 ember dolgozik, és nincs áskálódás!!!! Megemelem a kalapom!

Nem mindegy a mértéke, de azért mindenhol vannak ilyen emberek! Az nem mindegy, te hogyan kezeled ezt!

TANULJ! Szakmát és bánni az ásós emberekkel. :)

2018. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!