Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez a dolog?

Mi lehetett ez a dolog?

Figyelt kérdés

Hiba a mátrixban? Üzentek segítők "odaátról"? Vagy csak a tudatalattink hallucinált meg minket a veszélyérzetre?



kb 2008-ban az akkori párommal eldöntöttük, hogy elmegyünk gombát szedni a város mellé. Kiautóztunk, egy várossszéli erdő mellett leparkoltunk. Olyan környék volt ami azért elhagyatott de azért vannak a környéken létesítmények elszórva (húsfeldolgozó, tanyák, stb.)

Az erdő széle is már tele volt szeméttel és ahogy beléptünk, azt láttuk hogy amerre látunk full szemetelve az erdő. A fák eléggé összezártak tehát hirtelen "sötétebb" is lett.

Alig néhány lépést haladtunk befelé, míg egyszer csak meghallottunk egy hangot: kb.10-15 méterre előttünk a párom csengőhangját hallottuk 1-2 másodpercig.

Akkor divat volt az mp3 csengőhang, és egy alig ismert dal volt akkor a csengőhangja úgyhogy mind2en megtorpantunk hogy kb. ez mi a f... vokt, hogy szólalhatott meg előttünk a csengőhangja. Mindketten egyértelműen bentről hallottuk a fák közül.

Jelnek vettük és elhúztunk onnan.


Vajon mi lehetett?


2019. aug. 24. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem jól értelmezted és jól tettétek hogy elhúztatok onnan.


Én ezért járok ösvények kívül bottal.

Akire rásózok egyet 1,8-as bükk bottal az nem kér belőle többet.

2019. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez meghatározó élmény lehetett, ha 11 éve nem hagy nyugodni :D

Az ésszerű válasz nyilván az lenne, hogy bizony volt ott bent előttetek valaki az erdőben, ugyanazzal a csengőhanggal.. ez még mindig esélyesebb, mint bármi természetfeletti.

Én is tapasztaltam már hasonlót amúgy. Idén tavasszal túráztam egy haverral egy hétköznap a Vértesben, egész nap egy lélekkel sem találkoztunk. Egyik pihenőnk során női hangokat hallottunk magunk mögött, arról, amerről jöttünk (mind a ketten). Már azért is furcsa volt, mert elég húzós tempót mentünk, valószínűtlennek tűnt, hogy utólérjenek úgy, hogy előtte nem találkoztunk velük, keresztező turistaút pedig kilométerek óta nem volt. Viszont 10 perc után sem jelent meg senki az égvilágon. Kíváncsiságból még vissza is mentem kicsit kinézni az utolsó kanyar mögé, amit elhagytunk, nem jöttek mögöttünk.

Nyilván lehetséges, hogy pl ők is gombásztak, és mondjuk nem az úton jöttek.. vagy esetleg vadásztak (?) Mindenesetre nagyon szürreális volt és sose fog már kiderülni. Sokszor felemlegetjük.

2019. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát gondhatod, időnként még mindig a fejemben van

de tegyük fel hogy nem mátrixhiba volt hanem tényleg valakinek a telefonja bokrok között volt és épp akkor épp csak 2mpre rácsörögtek és êpp az a csengőhang volt... azért jelbek ezt is lehet venni és ebben az esetben több mint véletlen!!!


elég para amit írtál, valahogy az Ideglelés c.film jutott eszembe.

az nem lehet hogy valójában sokkal messzebb volt a "néni ", csak a hegy-völgy akusztika, visszhang tréfált meg titeket?

2019. aug. 25. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!