Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez lehetett...

Szerintetek ez lehetett valami paranormális dolog, szellem, vagy valami?

Figyelt kérdés
Még mielőtt jönnének a trollok, előre közlöm, hogy ateista vagyok, és nem hiszek el mindent, hanem először próbálok realisztikusan gondolkozni, de erre nem találtam magyarázatot. A konyhában voltam, a konyhából nyílik egy ajtó a spejzba, amiben van egy elég kisméretű ablak, ami zárva volt, és az ajtó is. Szóval, az ajtó előtt álltam, mikor hallottam, hogy leesett valami bent, bementem, és egy üveg volt a földön, senki nem volt bent és az összes üveg biztosan állt a polcokon, csak az esett le. Rágcsálók sincsenek a házban természetesen, úgyhogy nem tudom, hogy ez mi volt. És még volt pár dolog, amit furának tartok, de teljesen mindegy, mert biztos csak véletlen egybeesés, de ezen az üveges eseten megijedtem egy kicsit. Szerintetek? Nektek mi volt a legjelentősebb paranormális dolgotok, jelenésetek, stb? Kíváncsi vagyok.

2016. szept. 4. 12:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
63%
Nem tudom velem is voltak már ilyenek. Próbálj ne figyelni rá.
2016. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Ember által érzékelhetetlen földrengés, a falak által közvetített rezgés, vagy esetleg már eleve csak a jóisten tartotta a helyén az üveget. Szellem nem lehetett, mert olyan nem létezik.
2016. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor a többi üveg miért nem mozdult meg, miért nem csapódtak össze? Egymás mellett vannak még most is közvetlen, ha ekkora ereje volt a földrengésnek hogy egyet levert az üvegek közül, akkor a többinek is össze kellett volna koccannia.
2016. szept. 4. 13:52
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Mert az az üveg állt a leginstabilabban.
2016. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sokkal kisebb dolgok is állnak instabilan a szobában, sőt az egész házban, az evőeszközök is fel vannak akasztva amik már attól is csörömpölnek picit, ha valaki el megy előttük, akkor most miért ne csörömpöltek volna? És ez is érdekes, hogy pont akkor esett le, amikor a szoba előtt álltam. Mindegy, a kérdésem még mindig él, ti miket tapasztaltatok?
2016. szept. 4. 14:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne az a pár dolog, amit furának tartasz, elmesélnéd? Lehet annak fényében jobban rá lehetne látni a dologra.
2016. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
A lépéseid által keltett rezgés elég volt utolsó löketnek, hogy leessen. De az is lehet, hogy csak véletlen egybeesés.
2016. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
#7 Hát igen, ha az az üveg pont a polc szélén félig lelógva állt, a kérdező meg egy két tonnás óriás valóban megeshetett, ahogy te gondolod, de feltételezem ezek kőzül egyik sem igaz...
2016. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet, hogy lejtett a polc? Vagy a súlytól lenyomódott a polc eleje és azért csúszott le az üveg?

Vagy az üveg mögött nem voltak egymás hegyén-hátán dolgok, amik meglökhették?

Bármi lehet egyébként, ez már szinte "filozfálás". A dolgok néha le szoktak esni "maguktól" is, ez nem valami nagy szám, kivételes dolog...

2016. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
A gravitáció egy r*b@nc.
2016. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!