Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » LSD használata során felszínre...

LSD használata során felszínre kerülhetnek a tudatalatti, mélyen elnyomott, esetleges "rejtett" képességek?

Figyelt kérdés

A kérdésem annak szól, aki hiszi, hogy esetleg egy szeletnyi transzcendens élményt is ad pluszban az ún trip.

Elég befelé forduló, sokat agyaló egyén vagyok.

Az élet bizonyos területein egyesek szerint nagyon jó lehetnék, többre vagyok hivatott sokak szerint, mégis stagnálok legjobb esetben is.

Úgy érzem nekem nem feladatom az emberi ranglétra megmászása,(alantasnak találom az egymás eltiprását) mégis sikertelenségnek élem meg azt, hogy egyesek jóval magasabbra jutnak.

Pusztán azért, mert az előéletük, kapcsolataik ezt lehetővé teszik.

Sokaknak nyújtok lelki és bárminemű támogatást, bármikor, amikor szükség van rám ott vagyok.

Gyermekként eléggé elnyomtak, a szülői példa arra volt jó, hogy tudjam mit ne csináljak.

De hogy mit hogy csináljak, arról fogalmam sincs.

Azon kompetenciák melyek ki kellett volna, hogy alakuljanak kis korban, valahogy mélyen elrejtőztek, talán tudatosan rejtettem el, de nem igazán tudom ezeket felszínre hozni.

Nem volt sem az anyai, sem az apai példa megfelelő.

Nem lattam magam körül erős egyéniségeket csak befásult, egyik napról a másikra élő embereket.

Így az egészséges önkép, önbizalom, önértékelés nem alakult ki.


Egy ilyen "utazás" segíthet, hogy jobb legyek, hogy kicsit felszínre törjön, ami rejtve van most?

Sokak szerint azóta megváltozott az életük, de valóban lehetséges ez?


2019. aug. 24. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Képesség:

a képesség az, amit mágikus munkával magad alakítasz ki. Vagy a saját idő-vonaladon (előző és eljövendő életek) magad alakítottál ki. A memória, az emlékek minden élet után törlődnek. … de: az adatok megvannak. Kérdés: képes vagy-e hozzájuk férni? Mit tudsz velük kezdeni a jelenlegi (emberi) alakodban? stb.

2019. aug. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, de az utolsó, valamint utolsó előtti válaszoló (akinek személye gondolom ugyan az) látásmódja nagyon érdekel, és szinte teljes mértékben értem mire gondolsz.

Ezt akartam megfogalmzni, de nem hittem hogy sokan érteni fogják.

A fogalmazásmód, ahogy kifejtetted az egészet lefedi azt ahogy látom én is.

Ugyanezt akarom, vállalom a negatív részét is, szembe akarok nézni a negatív részekkel, melyek tudom, hogy elém fognak tárulni.

Sokszor volt egyébként részem alvási paralízisben szóval éltem már át kiszolgáltstott, halálfélelemmel járó "élményeket".

Ezen élmények is mindig tanítottak.


Gomba ezek szerint(ez lenne az ún.varázsgomba) közelebb áll a valós idővonal esetleges megtapasztalásaihoz, kevesebb talán az elvont minta, érzékelési torzulás, zavar?

Van még egy szer, ami ennél is durvább, ám azt tuti nem lehet könnyű beszerzni, a DMT molekula mikor felszabadul halál állapotában természetes formában, egyesek mesterségesen is elő tudnak állítani és bevinni a szervezetbe bizonyos koncentrált mennyiséget (legfőképp valamely főzet formájában).

Úgy fogalmazott az egyik "utazó", hogy még LSD és társai során magad ismered fel és meg, nagy részben azért irányítasz, ayahuasca(elnézést ha rosszul írtam) során valami más irányít, és próbál veled kommunikálni. Ez nem az elnyomott éned, tudatalattid, esetleges memória foszlányok, harag megtestesülései, hanem valami más.


De mindenkinek köszönöm a korrekt és segítő választ.

2019. aug. 25. 08:22
 13/13 anonim ***** válasza:

Inkább problémák amiket meg kell oldani


De olyanok is előjöhetnek amivel nem is kell foglalkozni

2019. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!