Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen agykontroll teknikával...

Milyen agykontroll teknikával tudnám felidézni/megtudni néhány rejtett tudatalatti információt? A saját tudatalattimra gondolok. Lehetséges?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

nem tudom ez mennyire segít rajtad,ill. h képes vagy-e rá,de próbálkozz a tudatos álmodással.

[link]

2014. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, régebben próbálkoztam több, kevesebb sikerrel. Még várom az ötleteket!
2014. júl. 5. 22:10
 3/7 Lionkind ***** válasza:

Attol függ miröl szeretnél információt.

Ajánlani tudom a meditációt amit Jose Silva könyvében leír az alfába merülésröl :

"Ülj egy kényelmes székre vagy ágyra úgy, hogy talpad a földhöz simuljon! Kezed tedd ölbe és tartsd

lazán! Ha úgy kellemesebb, akkor keresztbe is teheted a lábad, vagy törökülésben is ülhetsz. Fejed

tartsd kiegyensúlyozva, ne lógasd! Most figyelj először egyik, majd másik testrészedre, hogy tudatosan

ellazítsd egész tested! Kezdd a bal lábaddal, folytasd a jobbal, és így tovább, amíg el nem éred a

torkod, az arcod, a szemed, s legvégül a fejed tetejét. Első alkalommal meg fogsz lepődni, hogy a

gyakorlat előtt mennyire feszült volt a tested. Most szemelj ki egy pontot kb. 45 fokkal a

szemmagasság felett a mennyezeten vagy a szemközti falon. Addig nézz folyamatosan erre a pontra,

míg szemhéjad kissé el nem nehezül, s ekkor hagyd, hogy lecsukódjon! Számolj visszafelé 50-tő! 1-ig."


A gyakorlat után könyebben fogsz megkapni bármilyen információt.

2014. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kipróbálom! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!
2014. júl. 6. 16:15
 5/7 Lionkind ***** válasza:

Nagyon szivesen! Ez a gyakorlat főleg akkor hatásos ha valamit elfelejtettél/elhagytál és azt kell felidézni/megtalálni (saját tapasztalat).

Ha van időd és kedved olvasd el az egész könyvet nagyon érdekes és jó módszerek vannak benne.

2014. júl. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát nem tudom, hogy otthon mennyire kellene ezzel próbálkozni. Sokszor feltörhetnek régi rossz emlékek is, utána ott fogsz sírni magadban, egyedül. Inkább menj el egy hipnotizőrhöz vagy hipnoterapeutához, ök segítenek visszaemlékezni úgy, hogy közben biztonságban vagy.
2014. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezzel nem is számoltam. Köszönöm a válaszodat!
2014. júl. 16. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!