Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szóltok az egyetemi...

Mit szóltok az egyetemi gyilkos sráchoz? Nem durva, hogy így ránézésre egy teljesen normális egyetemista?

Figyelt kérdés

Aztán közben meg ilyeneket tesz? Tényleg érthetetlen. Szerintetek ez mennyire egy pillanatnyi elmekattanás? mert valahogy nem nézem ki belőle, hogy az az elvetemült gyilkos lenne, aztán mégis azt tette.

Mit szóltok ehhez?



2012. okt. 29. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemi gyilkos srácra gondolsz?Van belőlük egy pár.Amúgy szerintem a gyógyszerek miatt van.
2012. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a Márkra.

csak mert annyira normális kinézete van, h az ember tuti nem nézne ki ilyet belőle.

Gyógyszerek? hááát ez egy örök vita úgyis, épp a napokban hallottam valakiket erről, hogy a mai egyetemisták mekkora egy barmok és ostobák és buták, mert csak meg kell nézni egy egyetemi bulit és a 90% drogozik meg iszik mint a kefekötő stb, de azért ez nem ilyen egyszerű sztem ...

Ha meg mégis, akkor is marad a kérdés, hiszen ha 90% drogozik, iszik, gyógyszerezik, azért mégse a 90% gyilkol ... Szal itt valami nagy pillanatnyi elmegebasz volt sztem, de hát nagyon durva na. Lehet, hogy aztán másnap már ő se hitte el, h mit tett ...


Nem tudom, de nincs ez jól, és persze nem olyan egyszerű a válasz sztem, hogy "mert ezek a mai disznó fiatalok" ...

2012. okt. 30. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a tény az ijesztő, hogy senkire nincsen ráírva, milyen ember.
2012. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
valahogy nekem nem nézki normàlisnak... csakhallgassa mit mond az ember ès nekrm lejön hogy pszichopata
2014. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!