Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ha hisztek egy...

Szerintetek ha hisztek egy bizonyos tárgyban hogy szerencsét hoz/vigyáz rád akkor az tényleg úgy lesz?

Figyelt kérdés
A konkrét kérdés az hogyha van 1 kis kabalád ami ha rajtad van / nálad van úgy érzed szerencsésebb leszel vagy kicsit magabiztosabb megvéd téged akkor az tudasítva is működhet?

2019. aug. 29. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Én így látom:

Ha az a kabala például egy érem, ami a védőangyalodat ábrázolja pl. egy karddal, akkor igen. De ha valami absztrakt, dolog, állat, stb. vagy hasonló van rajta, akkor nem. Az ilyen tárgyakat szokás megáldatni egy pappal is. Igen és nagyban függ, hogy mennyire hiszel benne, mert ha nem akkor keveset tud segíteni.

- Olyan, mint amikor valaki segíteni akar nekem, de ha én visszautasítom mindig őt, akkor az nehézkes. Egy betegen is nehéz segíteni, ha visszautasítja a kiérkező mentősöket. -

Fontos még, hogy a bajtól és rossztól megóv, de hatalmat és hasonlót nem fog adni neked egyéni célokra.


Szép napot, remélem segít, üdv.

2019. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Igen

Teljesen mindegy hogy mi az.

Lehet egy kő is.

2019. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De jó lenne...
2019. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Az elsovel ertek egyet. A lohere meg hasonlok balvanyimadasnak szamit. Az ha veled van es jol sikerul vmi, az masnak koszonheto, tisztelet a kivetelnek!
2019. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En is ugy gondolom hogyha valamiben hiszel az kihatassal lehet arra is hogy tenykeg megtortenik mert hittel benne. Nem targy imadatra celoztam csak egy kis kabalara ami erot/onbizalmat ad.
2019. aug. 31. 12:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan gyakorlod magad és ő felé ezt az energiát.

Gondolj rá sokat, sugározd neki ezt és azt, hogy ezt adja neked, sokszor.

2019. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!