Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért akartam álmomban ágyba...

Miért akartam álmomban ágyba vinni a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Álmomban egy hatalmas toronyban jártunk a barátnőmmel egy elhagyatott városban. A torony könnyen megközelíthető volt, és lifttel kellett felmenni a felső szobába. Kicsit lepukkant szobák voltak de nem volt rossz. A lift nagyon félelmetes volt. Én félek a magasságtól és a lifttől is. A barátnőm ment először, utána én. Mikor felértem nagyon ijesztő volt kinézni az ablakon a városra. Beszélgettünk meg hülyéskedtünk a barátnőmmel az ágyon aztán tudom hogy álmomban a fejem folyton ott járt hogy mi lenne ha. Fel voltam izgulva és rohadtfura rágondolni erre. Jelenthet ez valamit? Baj van a fejemben?

2019. aug. 30. 06:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok (gondolom ez kiderült) és tartós párkapcsolatom van. Együtt is élek a párommal
2019. aug. 30. 06:50
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Azt, hogy látens leszbikus vagy. Vagy bi.
2019. aug. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
20%
Én nem feltétlen mondanám,hogy leszbikus vagy ennyi miatt. Én láttam egy rövid háborús kisfilmet este azt álmodtam hogy katona vagyok, a valóságban mégsem szeretnék az lenni. Az agyad csak úgy nem küld jelet hogy hmmm valahogy tudtára kéne adni hogy leszbikus, ú tudom csinálok egy olyan álmot. Valamilyen inger ért láttál, olvastál valamit, vagy valóban tudat alatt eljatszottal a gondolattal milyen lehet lánnyal.
2019. aug. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

most ezek komoly válaszok? :D


ott írja a kérdező, hogy leszbikus, tartós párkapcsolattal

2019. aug. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, azt írtam hogy párom van. Ő férfi egyébként
2019. aug. 30. 07:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A saját nemmel való szexuális álom az nagyon gyakori egyébként. De ez nem jelenti azt, hogy vonzódsz hozzá, vagy a saját nemedhez. Kár emiatt aggódni. Keress rá neten, fogsz találni választ, mert ezek az álmok gyakoriak.
2019. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia,

Lehet túl sokat foglalkozol a barátnőddel, olyan dolgokról beszéltek már egy jó ideje-könnyen megközelíthető-, amiről nem kellene tudni a másik félnek -lifttel felmentek-.

Túl közvetlenül és nevetek rajta -hülyéskedünk-, ahelyett, hogy komolyan vennétek -ijesztő kinézni az ablakon a városra-.

Az a vélemény, amit 2en gondoltok nem biztos, hogy helyes..fura és kényelmetlen érzés..vagy a barátnőd szándéka sem lehet teljesen őszinte.

Ha tovább folytatjátok a barátságotok és más, mások is kárt szenvedhetnek.

Szép napot, üdv.

2019. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!