Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar a tudat h...

Titeket nem zavar a tudat h egyszer minden véget ér?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Már nem.
2019. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

egyáltalán nem, majd csak kitalálnak valami újat...

ha meg a minden, a mindent jelenti, akkor sem igazán, csak annyira, hogy jobb csattanója legyen mint a többinek.

2019. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Dehogynem, de hát mit tehetnénk ellene? Minden múlandó.

Iszonyatosan, kibszottul, elmondhatatlanul hosszú idő után minden anyag el fog bomlani, mert a protonok elbomlanak, és elbomlik az összes neutron is (mivel ez az részecske önmagában nem életképes), tehát az egész világegyetem, úgy, ahogy van, el fog tűnni előbb vagy utóbb.


Ez lesz az a pillanat, amikor a Jóisten feláll a székéből, közli, hogy szép volt, jó volt, ennyi volt, most kikapcsolom a számítógépet.

2019. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem
2019. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem ér véget! Ezért nem félek.
2019. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Engem zavar. Ezért gyűlölöm azt, aki kitalálta.
2019. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindennek nem lesz vége; de ha valami elmúlik azt már képes vagyok elfogadni. Inkább megpróbálom kiélvezni azt ami van, ameddig van, és nem azon rágódok hogy mi lesz ha már nem lesz.


Régen engem is zavart, de azóta sokat fejlődtem, és ez a fajta hozzáállás sokat segített a mindennapi életben.

2019. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem zavar, örülnék már neki.
2019. szept. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kicsit megfordítva a gondolatot, sokan ha örökké élhetnének, lehet nem is keresnék miért léteznek, minek vannak.


Ha egy kb. 60-90 év élet alatt van olyan ember, aki csak halál előtt gondolkozik erről komolyan, akkor halál nélkül ha többet élhetne mikor merülne fel ez a gondolat. Valószínű többet gondolna arra hogyan lehet kolonizálni a Marsot stb., mint mi volt születése előtt vagy lesz halála után.


Így muszáj erre is gondolni sajnos vagy nem.. Mert mindenki meghal.

...

2019. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
En nem félek a halal az elet resze, lehet egy jobb helyre kerul az ember utana. Egy új es szebb vilag var rank masik dimenzióba.
2019. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!