Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez így normális?

Ez így normális?

Figyelt kérdés

Az lenne a baj, hogy egy ideje elkezdtem odafigyelni a táplálkozásomra és alakomra. Azomban, ha fözök az étvágyam elmegy, akármennyire éhes is voltam elötte, vagy néha az ételre gondolok hányingerem támad.Felcsipegetek néhány morzsát és bün tudatom van, vagy ha almát eszek akkor is. Ne értsetek félre nem koplalásról van szó.

14/L



2015. márc. 22. 06:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a főzésnél szintén ugyanúgy vagyok, mint te. Ha én főzöm meg az ételt, főzés közben már "jóllakok" az illatokkal, és mire elkészülne, már nem is kívánom.

Nem tudom, nálad erről van-e szó, de ha igen, szerintem ez teljesen normális. :) Viszont a többi eset arra enged következtetni, hogy más okok miatt nem kívánod az ételt, pl. bűntudat miatt. Tudatosítsd magadban, hogy ha elegendőt mozogsz, bármennyit ehetsz, hiszen elhasználod a bevitt energiát. Nem magától az evéstől hízik az ember, hanem ha többet visz be, mint amennyit elhasznál. Kajálni jó! :)

2015. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 21/L :)
2015. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm! :)
2015. márc. 26. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!