Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halott rokontól ruhákat...

Halott rokontól ruhákat örökölni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég halt meg rokonom (agydaganat miatt). Anyukája már egy ideje nyaggat , hogy válogasak a ruhái közül, nem akarja, hogy feleslegesen álljanak a szekrényben, inkább szétosztogatja. Van közte néhány, ami tetszik, betegen már nem is hordta ezeket szerintem, meg hát a rák elvileg nem fertőz, de akkor is fura érzés... Unszolásra hoztam haza egy szatyorral, de besuvasztottam a tárolóba és gondolkozom, mi legyen a ruhák sorsa. Mondom, tetszik, hordanám szívesen, csak félek, hogy átveszek valami negatív energiát, vagy valami ilyesmi... Szoktam turiban vásárolni, de azokról a ruhákról legalább nem tudom, kitől származik.

Jó, ha mondjuk házat öröklünk egy halott rokontól, azt is használjuk. De nem tudom, a két dolgot össze lehet-e hasonlítani.


2019. szept. 24. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Szórj rá sót és égesd el. Egyéb esetben a szellemnek lehetőséget adsz, hogy visszatérjen kísérteni. Te tán nem nézed az odaátot?
2019. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha vannak ellenérzéseid ne hordd csak dobd ki.


Ha nem érzed jól magadat benne akkor fene meg ette

2019. szept. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne hordd, ha te erről így gondolkodsz. Inkább add oda rászorulóknak, minthogy állandóan ezen stresszelj, hogy vajon milyen hatással van rád a ruha. Mert a stressz aztán tényleg öl.
2019. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 13-as válaszolóval. Ez fejben dől el. Nyilván a ruháknak nincs semmi baja, de ha te rosszul érzed magad benne, mert ott a tudat, hogy a közeli rokonod meghalt és állandóan eszedbe jut, amikor rajtad van, akkor inkább ne hordd őket. Saját magadnak ártasz vele. Ez nem kívánságműsor, ha egyszer így érzel, akkor nem tudod ezt levetkőzni, megváltoztatni az érzésed. Pár ruhadarab ne frusztrálja már a napjaidat!
2019. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ******?! ***** válasza:
Minek félsz? Milyen negatív energia? Nem inkább az élőktől kéne félned?
2019. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagymamámtól van 1-2 hálóing,1-2 pizsoma,amit anyám odaadott nekem.Nem tudom volt-e rajta,az is lehet hogy nem.Tetszenek amúgy.Kiveszem a szekrényből,ránézek,egyből nagymamám jut eszembe.Felveszem,aztán el is felejtem miben vagyok.Próbáld ki te is.
2019. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!