Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek hogy sikerült szex...

Nektek hogy sikerült szex esetén hosszabb ideig bennemaradni tudatos álomban?

Figyelt kérdés
Többször volt már tudatos álmom gyakorlás következtében és csináltam jópár érdekes dolgot, de mindig mikor szexelni akarok, csak pár másodpercig tart az egész és fel is ébredek.Pedig nem izgat fel a dolog, nem feszülök rá, úgy érzem nyugodt vagyok és mégsem tart pár másodpercnél tovább.Mennyit, vagy hogyan kell ezt gyakorolni hogy legalább egy 20-30 perces menetet le lehessen nyomni tudatos álomban, anélkül hogy felébredne az ember?Kedves tudatos álmodók, nektek mi a tapasztalatotok?A válaszokat előre is köszönömű4

2019. okt. 2. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Szex közben még nem sikerült elaludnom. Illetve bocsánat, egyszer igen, de akkor tökrészeg voltam.


Utána viszont általában tudatosan lefekszem.

2019. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

érdekes módját választottad a masztubálásnak.

Ilyenkor magadat ba---- meg.

Lehet nem tetszik a tudatalattidnak vagy a lelkivezetődnek. (nem csak lehet)

2019. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

1.Ha felizgat, akkor felébredsz.

2.Ha nem izgat fel, akkor mi értelme van az egésznek?

2019. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok gyakorlással
2019. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos kommenteket a tapasztalt tudatos álmodóktól!!Tényleg köszi!!
2019. okt. 5. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébkent az álomban nem kell kefélni ahhoz hogy elélvezz foleg nem 20 percig elég csak az elélvezésre gondolni
2019. okt. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!