Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mivel motiváljátok magatoka...

Ti mivel motiváljátok magatokat? Mi az ami hitet ad az élethez? Mivel küzditek le a rossz, negatív gondolatokat?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
A leendő hivatásom éltet, amiért most tanulok. Az, hogy egyszer anya leszek és boldog családom lesz az új párommal.
2019. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem az motivál, hogy kizárólag én tartozom felelősséget a sorsomért és ha én nem teszek meg valamit, akkor én fogom viselni a következményét. Magamból merítek erőt és abból, hogy annyi mindenen átmentem már, amin más 2 élet alatt sem és minden egyes traumám megerősített. Az érzelmeimet pedig egyszerűen kellő tudatossággal kezelem, a pozitívakat-negatívakat egyaránt. Magas szintű önismerettel ez egyáltalán nem bonyolult, csak idáig jutni az.
2019. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Miss Endzsi ***** válasza:
A barátom mosolya.
2019. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

talán az a gondolat, hogy eddig mindig volt valahogy és mindig megy tovább az élet még ha néha nehéz is, akkor is történni fog valami ami jó és kirángat majd a mély gödörből . mondjuk nálam a boldogság is egy hullámvasút, jön és megy . az egész élet ilyen én így gondolom. egyszer fenn egyszer lent. Baromira igaz. legalább is szerintem... és ezt is tapasztalom.

Próbálok úgy gondolni az egészre, hogy eddig mindenen túlléptem és túléltem.

2019. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kowa-, Hooligans számai részben.
2019. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Badgy Emőke: Relaxáxió, megnyugvás, belső béke. Meg hogy heti egyszer elmegyek úszni.
2019. febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy a sport sokat lendít előre az ember közérzetén. Ez lehet futás, úszás, bicillizés. A lényeg, hogy mozogj. Edzések végén elégedett leszel magaddal, hogy tettél az egészségedért, és még az alakod is formálod.

Tervezd meg a napjaid. Fonotos, hogy reális célkitűzéseid legyenek, amiket teljesíteni tudsz, máskülönben kudarcként éled meg.

Nekem ezek beváltak, remélem neked is segíteni fognak.

2019. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kriszpo ***** válasza:
Röviden: nem kell motiváció, az élni akarás az a legerősebb ösztön. Mindenki életében vannak jó és rossz dolgok, amik váltják egymást. Előfordulhat, hogy sok rossz történik veled, de tudod, hogy utána majd jön a jó. ha esetleg mégsem így lenne, és nagyon az ember a szívére venné, akkor arra ott a pszichológus.
2019. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pszichológusommal. :) Egyébként tényleg, depressziós voltam és motiválatlan, a legjobb döntésem volt, hogy felkerestem egy pszichológust.
2019. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!