Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan verjem ki ezeket a...

Hogyan verjem ki ezeket a gondolatokat a fejemből?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában elég stresszes az életem sokat dolgozok, külföldön, kicsit nehezen boldogulok a nyelvvel és az új kultúrával meg minden, és nincs nagyon senki aki megértene. A páromtól várok támogatást de neki is sok problémája van ő is stresszes szóval sokat veszekszünk néha. Mikor ez történik, buta gondolataim támadnak. Minden nap motorral megyek dolgozni , boltba mindenhova és néha azt kivánom hogy bárcsak lenne egy balesetem vagy valami, hogy végre vége legyen ennek a stresszelésnek és valaki törődjön velem.

Utána mindig belegondolok hogy egy motorbaleset borzalmasan is végződhet, volt már kisebb baleset mikor egy kocsi nekem jött de semmi komoly ezért elszörnyedek amikor belegondolok hogy mégis mi a fenét kivánok én itt, de néha mégse tudom ezt kiverni a fejemből.


Hogyan szabadulhatnék meg ezektől a gondolatoktól?


Előre is köszönöm a válaszokat!

25/l



2018. okt. 27. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak arra utal, hogy tobb figyelmet, tamogatast szeretnel a kornyezetedtol, amit sajnos nem kapsz meg a jelenlegi helyzetedben.
2018. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen gondolataim már. Csak azt akartam hogy valaki foglalkozzon velem, és segítsen a terheim elviselésében.
2018. okt. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichiáterhez. A te problémád nem ezek a gondolatok, hanem a szorongás.
2018. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!