Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezo tv jósnője azt mondta,...

Ezo tv jósnője azt mondta, hogy 109-es IQ küszöbig nem mehet senki a menyországba. Hogy tudnám ennyire emelni az IQ szintemet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok buta, interneten ellenőriztem 98 pontot értem el, ami átlagos.

2019. okt. 15. 23:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Sehogyan, predesztinálva vagy a pokol tüzén égésre, mint azok, akik azelőtt meghaltak, hogy Jézus egyáltalán a világra jött volna.
2019. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
66%
Az IQ-nak ehhez semmi köze, szeress és légy jó, higyj Jézusban és Istenben. Az ezo tv-sekell ne foglalkozz, hamis proféták, kamu jóslásokkal meg áldásokkal. Pénz kell csak nekik.
2019. okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%

Búcsúcédulákat nem árul?


Az IQ-nak semmi köze a jósághoz. Mennyország pedig nincsen, ahogyan Pokol sem. A Pokol itt van a Földön, kedves. Nem vetted még észre?

2019. okt. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet megemelni már... Neked mennyi?
2019. okt. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, látom. Igen... keress egy más skálázású tesztet!:)

Hátha... De ezek a publikus teszek többnyire nem hitelesek. Melyiket csináltad meg?

2019. okt. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem hívogasd , mert varázslattal feljebb tudja még tornázni 😂😂😄
2019. okt. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Hivogasd azt a jósnőt, fizess neki, aztán előbb-utóbb ad bizonyítványt neked, hogy IQ-d elérte a megfelelő szintet.

.

Szerintem pedig, minél többször hívod és minél többet költesz rá, annál jobban csökken IQ-d.

2019. okt. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Hogy sokat nézed a műsorait :XD
2019. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
És akik nézik azoknak meg hívogatják azoknak átlag 50 max.
2019. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem az előttem hozzámszólok miért tartják ezt viccesnek, de hagyd rájuk.


A lényeg amit ők is mondanak, néhol szarkasztikus megjegyzések mögött, hogy nem kell ezt komolyan venned.


Az ezo tv egy szórakoztató műsor, semmi több. Elhiheted nekem, évek óta minden nap spirituális dolgokkal és mások segítésével foglalkozok - azoknak az embereknek semmi közük tényleges tudáshoz.


Valóban edzett tudat kell ahhoz a reinkarnációból kilépjünk és fejlebb jussunk. De ezt nem IQban mérik.

Meditáció során fejlesztjük az elménk, jógán keresztül a testünk.


Emellett a hozzáállás nagyon fontos: igaz szeretet adjunk, akkor is ha nem kapunk, és a negatív gondolatokat ne engedjük rajtunk felülkerekedni.


Tudatos, mindig fejlődő életmód az, ami elvezet a célhoz, nem egy internetes IQ teszt, vagy egy Ezo TVs tanács.

2019. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!