Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezdtétek a meditáci...

Ti hogyan kezdtétek a meditációt, mennyire volt nehéz beleszokni és hol csináljátok? 16/F

Figyelt kérdés
Bármi pluszat értékelek amit írtok, hogy miért jó a meditálás:)

2019. okt. 30. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pszichedelikus élményekre vadásztam, aztán amikor megkaptam őket, rájöttem, hogy teljesen mást keresek, így a sallangot egy idő után elhagytam. Vipassana meditációval kezdtem és nagyjából ennél is maradtam, de rengeteg technikát kipróbáltam, viszont valahogy mindig ehhez érkeztem vissza. Emellett a hatha jóga ami megmaradt bizonyos mértékben az életemben, de ma már egyiktől sem várok semmit. Egyszerűen van az a pont amikor annyira fáj az élet, hogy muszáj leülnöm meditálni, ha pedig így teszek kénytelen vagyok rendszeresen egy-két jóga gyakorlatot elvégezni, mert különben nem tudok 3 órán keresztül lótuszülésben ülni, persze széken is ülhetnék, de én azt tapasztaltam, hogy az fájdalmasabb...
2019. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eb minden este szoktam, az ágyban elalvás előtt. A rendszeres meditációtól nyugodtabb ember lettem, körültekintőbb azaz látom a dolgok mögötti igazságot. A meditáció 8-12 Hz es agyműködéseket jelent azaz beindul a belső öngyógyító mechanizmus és ezzel testi lelki gyógyulás/regeneráció lehetséges.
2020. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!