Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy az előző életemet álmodom? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hülye, és akit nem érdekel vagy nem tud normális választ adni az ne is írjon ;) Köszi.


Ezt az egészet ma vettem észre. Szóval ez úgy kezdődött, hogy elkezdtem valamilyen háborúról álmodni (magyarul beszéltek benne, és egy magyar katonáról szól) ez pár hete kezdődött. Pont akkor valahogy elkezdtek érdekelni a katonák, a háborúk, fegyverek, tankok meg minden ilyesmik. Ha meglátok egy katonát akkor fura érzésem van amit nem tudok leírni, megmagyarázni. Azt érezni kell.

Fura mert ha meglátok egy ismeretlen katonát akkor egy jelenet lepereg előttem (jobban nem tudom megmagyarázni) és mintha tudnám, hogy milyen katonának lenni. Valamelyik nap találkoztam egy katonával és valahogy nem tudtam megállni hogy ne nézzek rá vagy utána, de ő sem. Nagyon érdekes volt. Amikor mentünk a kocsihoz pont ellenkező irányba akkor utána néztem és ő is pont akkor fordította a fejét utánam, egymás szemébe néztünk és elkaptuk a fejünket. A társai meg csak röhögtek hogy egymás után nézegetünk :D. Na mindegy. Kb ennyi.

Olvastam már a neten hogy ha valaki folyamatosan álmodik valakivel aki ismeretlen az lehet hogy ő az előző életével. Szerintetek?


2010. júl. 17. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Ha mostanában érdekelnek a katonai dolgok,akkor ne csodálkozz,hogy erről álmodsz!.

Az pedig,hogy a katona szemezett veled,megint a világ legtermészetesebb dolga. Ha ránéztél a férfire,akkor gondolhatja,hogy kiakarsz vele kezdeni. Természetes,hogy ő is néz téged. Ennek semmi köze egy előző élethez,ez a jelen.

Még ha hinnék is ebben a marhaságban,akkor is nehéz elképzelni,hogy mindeketten az előző életetekből jöttetek.

2010. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
56%
Hát szerintem mindeképpen jelent valamit ez a dolog, mert máskülönben nem tartana ilyen hosszú ideig. Megnéztem az Álmoskönyvben, ott kicsapongást jelent, ha magad vagy a katona.
2010. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Én hiszek ezekben a dolgokban, de én is azt gondolom, hogyha elkezdtek érdekelni a katonák, akkor valószínű, hogy amiatt álmodsz velük és emiatt is akad meg rajtuk a szemed. Visszatérő álom?
2010. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Katonákkal álmodni és velük rendszeresesen szemezni, jelez fiatal lánynak = be nem vallott vágyat idősebb, vidéki búcsúkban cigánykereket hányó mutatványos férfi iránt. (Saját gyűjtés és álomelemzés)
2010. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem az előző életedet álmodod, hanem a következő életed álmát amiben megálmodod a mostani életed álmát. Szóval jól vigyáz mit csinálsz ha szépet akarsz álmodni...
2010. júl. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az álmok után kezdtek érdekelni a katonák :D
2010. júl. 18. 09:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi
2010. júl. 18. 09:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Az nagyon is lehetséges, hogy az előző életedet álmodod újra.

Nem ismétlődik meg folytatásokban?

És jó érzéssel tölt el, vagy nyomaszt?

Nekem egy ismerős régi ház, hatalmas bútorokkal és különösen egy csúnya fekete öntöttvas WC vel, sokszor vissza-vissza tér az álmomba.

Ez az előző életünkben történhetett velünk.

2010. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!