Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért álmodom a múltamat?

Miért álmodom a múltamat?

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve amikor katona voltam egyszer lábon lőttek már csak egy heg van ott. Pár hete minden nap azt álmodom h lábon lőnek és reggel mikor felkelek fáj ott a lábam. Meg vagy 2-3 napja elkezdtem álmodni a katona napjaimat. Nem sorba hanem össze vissza. Pedig már azt is elfelejtettem h voltam katona. Eszembe se volt az egész csak hirtelen jött. Mitől lehet?

29/f


2011. jún. 3. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az álmok abból dolgoznak, ami benned van. Ide tartozik a múltad is. Mivel a lábonlövés azért nem egyszerű dolog, lehet ez és az ezzel járó trauma az, ami most valami miatt kezd előtérbe kerülni. Hogy ez a valami mi lehet, azt Te tudhatod, hogy mik történtek Veled mostanában, hogy bármilyen szinten aktuális legyen megint ez a probléma.
2011. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem semmi...
2011. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha fáj ott a lábad, akkor azért álmodod mellé a múltat, mert a fájdalom ezzel van összekapcsolódva benned. Pl. volt egy pc-s játékom, ami mellett egy adott lemezt halgattam, mert csak az volt, ha ezt a lemezt meghallom azonnal a játék emlékképei jönnek elő. Az ember tömbösítve tanul, az adatokat társítja valamihez és így memorizál. Ez lehet az álmoddal is.

Én a helyedben megnézetném a lábamat, mert lehet van vele valami szövődmény.

2011. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bennt maradt a golyó?
2011. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kiszedték már. De évekig nem fájt akkor most miért? amióta elkezdtem így álmodni azóta
2011. jún. 6. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem épp azért kezdtél el róla álmodni, mert elkezdett fájni! Mutasd meg orvosnak, nehogy valami baj legyen...
2011. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!