Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha az ember azt álmodja,...

Ha az ember azt álmodja, amilyen infokat aznap begyűjtött, akkor hogyan álmodom meg a jövőt?

Figyelt kérdés
A jövőd te magad alakítod, nem? Az nincs megírva. Akkor mégis hogyan lehet? Ti mit gondoltok?
2011. aug. 15. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

A jövőt? Sehogy sem. Apróságok véletlen egybeesése, amikbe az ember belemagyarázza a jövőbelátást. Ha pedig a deja vu-re gondolsz, annak semmi köze sincs az álmokhoz.

Lehet lepontozni, de ideje elválasztani a fantáziát a valóságtól, és nem álomvilágban élni.

"A jövőd te magad alakítod, nem?" De.

2011. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert a tapasztalt dolgok lehetőségeket vetítenek előre.

Onnantól pedig a lehetőségeknek lesz bizonyos százalékuk a tekintetben, hogy valóra válnak-e.


Mondjuk egy kereszteződésben állsz. Bal felé van az otthonod. Egy másik napon a legvalószínűbb választásod a hazaút lesz, de ha valami érdekes hírt hallottál a másik irányról, máris csökken a különbség a két lehetőség százaléka közt, és az addigi tapasztalatoktól függően akár az is lehet domináns.


Éjjelente azonban nem csak a tudatosult benyomásaid fogod újra élni, és újra értelmezni, de minden nemtudatos dolgot is, érzetet, érzelmes, gondolatot.

2011. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólók érdekes dolgokat mondtak. Még annyit hozzá tennék, hogy az álmos könyvek nagyon szórakoztatóak, de szart sem érnek. Ha álmokkal akarsz foglalkozni akkor keressél a pszichológia / pszichiátria (?) területén. Mindenkinek meg van a maga szimbolikája a fekete macska nálad mást jelent mint nálam, neked lehet volt valaha egy és imádtad, nekem meg egyszer találkoztam amikor egy követett az egész városon keresztül :-D

Nem a jövőt mondják meg hanem egyfajta képet mutat az emberről, amit nehezebb megfejteni mintha előkapsz egy álmos könyvet.


Olyan elméletet is hallottam hogy álmodáskor az agy problémákat old meg, így született a mondás, hogy "alszom rá egyet". Alváskor tudat alatt végig futtattad az adott feladatot így másnapra sokszor egyértelműnek tűnik a megoldás.

A jövődet te alakítod, meg más emberek akik befolyással bírnak rád, vagy szép szavakkal vagy reklámok által, vagy fegyverrel, vagy prédikációval stb

2011. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a tudattalan agyad is működik: esetleg valami olyat vett észre, amit a tudatod még nem. Azt meg tudja álmodni.
2011. aug. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogx láttad a Vissza a jövőbe filmet XD
2011. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!