Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meditációs tér tartalmazhat...

Meditációs tér tartalmazhat másra ártalmas negatív energiát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem nagyon vagyok otthon a témában szóval hátha valaki ki tud segíteni. Albérletbe költöztem egy cuki aranyos hölgy adta ki és itt volt egy vállalkozása ahol meditáció, masszázs, különböző relaxációs technikák zajlottak ami szerintem egy tök jó dolog. És lehet fura kérdés, de: az én szobám volt a gyertyás meditációs szoba. Ez hatással lehet egy szoba légkörére, energiájára? :D Mert ez a "jót be, rosszaz ki" dolog jutott az eszembe és az a sok negatív dolog hova jut vagy értitek.. Én ezeken tényleg elgondolkozom :D Amúgy bírom a kecót tök kis otthonos csak ez felmerült bennem (nem nincs köze a mostani idióta jógás felvetéshez:D)



2019. dec. 2. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!