Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van a halál után?

Szerintetek mi van a halál után?

Figyelt kérdés
Öszintén szólva én félek attól,hogy van folytatás.Jobb lenne megszünni.

2019. dec. 6. 20:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én keresztény vagyok, szerintem van mennyország - vagy legalábbis valamiféle másvilág, ami egy jó hely :)


De nagyon szeretem az újraszületés gondolatát is.


Persze az sincs kizárva, hogy egyszerűen csak véget ér minden.

2019. dec. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

Nem tudhatom hogy egyes emberek miért gondoljak azt hogy jobb volna meghalni.

Az élet egy ajándék, rajtad all hogy hogyan iranyitod és élsz.

Amúgy meg senki sem jött vissza, hogy elmesélje mi is van halál után.

Remelem hogy van élet a halál után 😀 én is sokat gondolok ra, peddig nincs rossz eletem, van ettől sokkal rosszabb is. :(

2019. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
15%

"jobb lenne"

van beleszolasod?

nincs mert egy tehetetlan babu vagy a szadista kezeben


alapbol azt feltetelezed hogy nincs beleszolasod, akkor hiaba felsz

de abba sincs ha meghalsz es megszunsz teljesen orokke


mindenesetre a tobbseg inkabb elni szeret, ha szenvedessel teli is az elet

de azert van par aprocska boldogsag morzsa is

azert is megeri

vagy nem?


Xy4

2019. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%
Halál után nincs ítélőszék! Aki ítél és elítél az Te vagy magad! Isten és Ördög, menny és pokol ez mind mi vagyunk! Mint ahogy a boldogság is lehet kegyetlen, és a kegyetlenség is szülhet boldogságot.
2019. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Figy' bro' igazából senki nem tudja mi van odaát, vagy az amit hallasz, hiszel - vagy nem. Utóbbi esetben jól beszoptad ha annyira vágysz oda. Eljön majd az ideje amikor jönnie kell, ne siettesd. Ezer oka lehet valakinek meghalni, de egyetlen egy is elég az élethez!
2019. dec. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Senki sem tudja, emiatt csak találgatni lehet. Valaki a szimulációban hisz, van aki abban hisz hogy ez egy videójáték (hogyha tényleg igaz ez akkor valaki szóljon már a fejlesztőknek hogy ez egy szörnyű játék XD)

Lehet hogy nincs semmi :(


Szerintem: Ha lenne valami isten szerűség én megmondanám neki hogy küldjön engem egy feaking másik világba (pl fantasy vagy a egy jővő szerűbe) mert ez a világ unalmas és tele van idiótákkal (rosszakkal).

2019. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A halál után kilépsz a testedből, nem próbáltál még asztrálutazni? Én már hagytam el a testem tudatosan egy teknikával, igen hasonlit a tudatos álomhoz de itt kiszálsz a testedből, látod magad,ahogy fekszel az ágyon, nagyon nagy élmény,aztán csak rágondolsz a testedre és már vissza is tudsz jönni :) Ha kell az asztrálutazás teknikája akkor leírom :) Meg a bizonyitási módszert is,ugyanis lehet bizonyitani is az asztrálutazást...Írj privibe ha kell...
2020. ápr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!