Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2019 kinek hogy működik a...

2019 kinek hogy működik a vonzás törvénye the sicret ? Én most akarom elkezdeni, hiszek benne, de érdekel más véleménye is.

Figyelt kérdés
:)

2019. dec. 17. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

...sicret…


Remélem, a kívánságosdit jobban műveled, mint az írást, mert különben megjelenik Sickratman a álmaidban...!

2019. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Winni Spinzo ***** válasza:
58%
A sicret az szerintem csak neked működik :)
2019. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

Már leírtam itt párszor de akkor megint leírom, itt a "sicret":


A hátadra kell szigszalagozni egy nagy mágnest és működik is. Nem kell még hinni se benne, működik magától.

2019. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
42%
sicret :D
2019. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Némely dologra bejött, némelyre nem. De amire bejött, arra sem azonnal.
2019. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
35%
epic :D :D :D
2019. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Itt nem igazán arra kaptam választ, amire szerettem volna :D Az osztályba én voltam az a személy aki mindig kijavította más helyesírási hibáit,mert nem bírtam nézni..Tudok helyesen írni,ez csupán véletlen volt,mivel egy gyárba rohadok,és gondoltam változtatok rajta,15 perc és szünet.. Nem kellene rögtön blamálni az embert,és aki tényleg nem tud helyesen írni? Gyérek koromba volt egy ritka,érthetetlen betegségem,nem értettem és nem éreztem hogy hol kell a 2 "the vagy"ll. Stb..Majd sokat olvastam,mert javasolták, és sikerült.. Nem kell rögtön ítélkezni,angolul is tudok írni,érzem hogy hogyan kell,pedig nem sokat jártam angolra.. Nem pontozok le senkit,de kapjátok be :D
2019. dec. 17. 22:10
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Az a film és könyv fájdalmasan színpadias ilyen igazi ötvenes mamákra készült képivilággal. Ha már mindenképp vonzás törvénye akkor inkább nézz körül jobban...
2019. dec. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

A vonzás törvénye ugyanúgy működik 2019-ben mint más évben, a következőképpen: nagyon szeretnél valamit és teszel érte, szorgalommal, kitartással. Szeretnél sportos lenni? Kitartóan edz. Szeretnél gazdag lenni? Tanulj, dolgozz.

Attól hogy gondolsz valamire még nem fog megvalósulni semmilyen hókuszpókusszal.

2019. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem működik. Még a macsaka is riadtan elszalad, ha a sicret szót kimondom.
2019. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!