Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bakos Attila magyarságkutatási...

Cro-minyon kérdése:

Bakos Attila magyarságkutatási megállapításai mennyire állják meg a helyüket?

Figyelt kérdés
Három könyvet is írt a témában, youtube videó is van fent a témában. Szerintem meggyőző, ellenben Koppány megítélése egyoldalú szerintem nála.

2020. jan. 3. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire, tekintve hogy semmilyen valódi képesítése nincs a témában, és az elképzeléseit is könyvekben adja ki, nem szaklapokban. Értsd, egy tudományos szaklapban való megjelenéshez ellenőrzött hitelességű, alátámasztott elméletek kellenek, ha valami nem felel meg a tudományos módszertan követelményeinek, abból nem lesz cikk. Könyvet viszont bárki szabadon írhat és kiadathat bármilyen témában, ergo ilyen kérdésekben semmilyen hitelességet nem jelent.
2020. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gublug ***** válasza:
47%

Konyvben kiadhato amit a vaskalapos/kormanyberenc/hatterhatalom nem enged kiadni. Foleg ha magankiadonal adja ki.


Hasonlitsd ossze, kerdezo, masok irasaval es bizonyosodj meg magad a hitelessegerol.

A magyarsag eredet nagyon kusza, mert jol elnyomtak/eltitkoltak elottunk a tenyeket, szoval meg a mai napig sem igazan biztosak a dolgok.

Ugyis mindenki azt az igazsagot valasztja, ami neki szimpatikus/befogadhato.

2020. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem, a háttérhatalomnak miért érdeke, hogy bármilyen történelmi eseményt meghamisítsanak? :D
2020. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gublug ***** válasza:

A tortenelmet a gyoztesek irjak. Hallottad mar ezt a mondast?

A lenyeg, hogy az elmet zavarosan tartsak. Mindenki szereti tudni, honnan 'erkezik' s milyen felmenokkel rendelkezik. Mindenki szeretne tisztan latni, de nem engedik.

Megcincaljak a magyarsagot, nehogy visszanyerje regi tortenelem elotti erejet.


De nem akarok vitazni.

Elfogadom ha masnak mas a velemenye.


A hatterhatalom kontrollt akar szerezni az emberek felett, ezert dezinformacioval szorja tele az eletunket, hogy osszezavarodjunk. A zavart automatikusan koveti a felelem, harag, vagy, ketsegbeeses, stb. Ezert (is) ilyen koztudottan negativ nep manapsag a magyar.

2020. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Nagyon fontosak. Ellenben én arra lettem volna elsődlegesen kíváncsi, hogy valóban olyan eredetien tiszta, ősrégi volt Koppány hozzáállása Istvánhoz képest? Történelmileg nem úgy van, hogy egyébként Koppány is egyfajta nyugatias kereszténységet vett fel már a küzdelmük előtt?
2020. jan. 4. 11:34
 6/7 D-Mano ***** válasza:
100%

Bakos Attila: Koppány evangéliuma (plusz a Duna evangéliumának első fejezetei) nekem nagyon jelentős olvasmányok, a spirituális és magyarságtudati kérdésekben kiindulópont volt számomra. De én úgy érzékelem túl sok elfogultsággal tekint a védikus hagyományokra, túlzottan ragaszkodik azokhoz a következtetésekhez, amikre a kutatásai által jutott.


A magyarság történelmének, szellemi örökségének megismeréséhez érdemes többféle forrásból tájékozódni.


Pap Gábor Koppányról ezeket állítja


[link]


Egyébként is érdemes Pap Gábor előadásokat hallgatni a magyarságról.

2020. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MazoMaci válasza:

3-as: Azért érdeke meghamisítani, mert ha a magyarság megértené a minőségét, az őstörténetét, akkor itt kő kövön nem maradna.


Bakos Attila az igazságot mondja el. Kendőzetlenül. Nem csak a Magyarsággal kapcsolatban, hanem a szamádhival, a Brahmannal azaz Abszolút Igazsággal kapcsolatban is.

2023. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!