Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire a kórházak...

Miért félek ennyire a kórházaktól?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, ha úgy adódik hogy valami miatt be kell menni akkor az egész napomra rányomja már a bélyegét.

Most olvastam hogy felújítják őket stb, és elkezdtem undort érezni, és most szintén rossz érzésem van, mert képek is voltak a cikkben.

Bent hálistennek még sosem feküdtem.


Tényleg az van hogy élem az életem, és akkor jó, de ha valami miatt eü. szervhez kell fordulni akkor az nagyon elrontja a kedvem.


A mostani életemben nem látom okát ennek a túlzott félelemnek.


Elképzelhető hogy előző életbeli oka lenne?

(Szoktak lenni furcsa álmaim is.)


23/L



2020. jan. 9. 13:27
 1/10 anonim válasza:
75%

A korházaktól a legtöbb ember undorodik,fél.

Akinek pedig fejletebb az "erőképesége„ az érzi a szellemeket stb.


A korházakban naponta halnak meg emberek,a szellemük vagy a halálukor felszabadult negatív energiák sokáig ott maradnak a korházban.

Az ember tömegsirok tetején is rosszul érzi magát,a korház spirituálisan egy nagy tömegsír.

2020. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

+ sztereotípia, mindenhol azt hallani h a kórház szr., félelmetes és ijesztő. van tű, kés és egy csomó szadista állat, ráadásul a kaja is pocsék. A Fogorvos a legrosszabb, ők amatőr vallatók. :) legalábbis ezeket hallottam többször.


Nekem más a tapasztalatom, mind kettővel, lehet csak mázlim volt...de azt a tisztítószer szag, na az nem semmi, ezen felül pozitívan csalódtam :)

2020. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

fogorvostól nem félek, mert magán fogorvosi rendelőbe járok ami nagyon igényes, olyan mint egy kozmetikai szalon :D


viszont magán orvost nem tudunk megengedni magunknak..


talán az állapotok miatt van ez a félelem de akkor sem normális hogy egy cikk megint félelmet keltett bennem.

2020. jan. 9. 14:03
 4/10 A kérdező kommentje:
mondjuk anyukámnak előttem volt egy abortusza (lenne egy idősebb testvérem, de elvetette anyagi okok miatt), és azt jól körülírta nekem amikor még kiskamasz voltam hogy valami székre ültették rá ami nagyon rosszul nézett ki meg egy csőben ment a vére, és nagyon büdös szagot érzett altatáskor. Lehet ezzel alapozta meg bennem?
2020. jan. 9. 14:06
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Hogy ennek mi az oka, azt legfeljebb regressziós hipnózissal lehet kideríteni. Ha fiatalkori trauma miatt van ez, akkor azt is megtudod, ha pedig előző életbeli élmény miatt, akkor azt is. Viszont javaslom, hogy mindenképp jó terapeutát keress, mert ebben is vannak csalók.
2020. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha az egészséged érdekel, szakemberhez fordulsz. Két lehetőséged van: Magán, ami a gazdagoknak való és az állami, amiben meg nagyobb eséllyel kapsz fertőzést, mint egy nyilvános fürdőben.

Ellenben, ha nem mész be és bajod van, akkor lehet még nagyobb bajod.

A kockázat tekintetében te döntesz: pl? nyílt töréssel nagyobb esélyed túlélni kezeléssel, mint anélkül. De sima ujj törést még otthon is helyre lehet rakni és ha nincs belső vérzés, olcsóbb, gyorsabb, egyszerűbb magamnak megoldani, ha értek hozzá.

Lázzal is csak akkor megyek orvoshoz, ha 2 hétnél tovább tart. Miért? Mert az orvosok, akikkel dolgom volt kő bunkók és nem segíteni akarnak, csak túllenni egy vizsgálaton.

Öcsém bement agyrázkódással, kijött hepatitisszel.

Nagyanyám bement csonttöréssel, tüdőgyulladást kapott és belehalt.


Miért félsz a kórházakban? Nincs okod rá. Akit magához szólít a Keresztények Istene a Keresztény állam kórházaiban, azt el is viszi. Akkor is elviszi, ha nem mész a kórházba.


Ha nem tetszik, meséld el Viktornak, hogy neked nem külföldön kell az új kórház, hanem itthon.

2020. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Járj magánkórházba, az is olyan mint egy magán fogorvosi rendelő. Rendezett, igényes, és jobban is bánnak az emberekkel.
2020. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy ezzel egyedül, egyszer befektettek egy éjszakára, mert elájultam kialvatlanságtól. Nem tudom miért de rosszul voltam. (Kialvatlanságtól függetlenül. Borzasztó nyomasztó volt éjszaka, meg amúgy is.) Olyan volt mintha a gyerekek nyöszörgését a néma folyosókon tapintani lehetett volna. Nem nappal, amikor infúziótűt vezettek a kezükbe, hanem éjszaka. Nem tudom hogy mondjam, nagyon kellemetlen volt.
2020. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem már az tönkrevágja a napomat, mikor munka alkalmassági vizsgálatra kell mennem. Akkor megyek csak orvoshoz, ha már tényleg nagyon komolyan rosszul vagyok. Az éves rutin vérvételt már kétszer blicceltem el. Pedig magától a vérvételtől nem is félek. Tudom, hogy ez veszélyes struccpolitika.

Én viszont tudom az okot, hogy miért lettem ilyen.

2020. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam hogy nem csak én írtózom ennyire.
2020. jan. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!