Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eddig nem nagyon hittem a...

Eddig nem nagyon hittem a paranormális dolgokban, de mostmár kezdek félni? Valaki megtudná magyarázni mi ez?

Figyelt kérdés
Szóval pár éve történtek olyanok a házban , hogy pl egy random tárgy le volt rakva , senki nem nyúlt hozzá és pl másnap reggelre ugyan ott volt de teljesen más pozicióban . Néha ki szokott nyílni a szekrény meg ilyenek , de ezeken nem is szoktam igazán gondolkodni.A lényeg , hogy pár hete folyamatosan felkeltem 1:07-kor az éjjel közepén , úgy h semmit nem álmodtam felriadtam arra h úr isten valaki bámul , kinyitottam a szemem nem láttam semmit , de folyamatosan rázott a hideg és olyan volt mintha figyelnének és nagyon hideg volt . Pár napig nem ébredtem fel , de tegnap megint . Csak most hajnali fél 3-kor arra , hogy olyan szinten ráz a hideg majd utánna megint olyan érzésem lett h figyelnek szóval kinyitottam a szemem nyilván megint nem láttam semmit , ez még az részből volt furább mint a többi eset , hogy éreztem ilyen rothadó kellemetlen szagot és olyan hangot hallotam mintha a szekrény kilincsen valaki kopogna . Szóval emiatt rettegek elaludni pár napja . Nem tudok rá találni normális magyarázatot . Valamint napközben ilyen hétköznapi helyzetekben pl sétálok az utcán és elnézek jobbra ilyen fekete valami látok elsuhanni nem minden alaklommal látok ilyeneket de mostanság szinte naponta . Azt leszögezném , hogy nem szedek semmilyen tudtamódosító szert és nincsen semmilyen betegségem se . A laikusak és akik nagyon humoros kedvükben vannak légyszíves kíméljetek meg !!

2020. jan. 21. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Pszichiáter! Nem viccből mondom.
2020. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Emelkedj a félelem fölé, lásd tőled elkülönülőnek, és azonnal megszűnik a paranormális jelenség. Mivel nincs is. Te hozod létre a félelem által.
2020. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Rossz a szemed,a fekete foltok szürkehályog is lehet.
2020. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Először tényleg orvoshoz menj, hogy kivizsgáljanak. Aztán, hogyha nem találnak semmit, akkor menj tovább ezen a vonalon.


Amit mindenképp javaslok, hogy gyújts gyertyát és egy imával kérd, hogy távozzon mellőled aki ott van. Ha nincs ott senki és valami szervi gond van, ez akkor sem árt. Hogyha meg van, akkor segíthet, hogy elmenjen. Az orvosi kivizsgálás tényleg hasznos, mert lehet betegség is. És ezzel azt ki tudod zárni vagy éppen kiderül, hogy ez okozza.

2020. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Hiába húzzátok le az elsőt, sajnos neki van igaza - ezen nagyon erős szorongásos tünetek. Pszichológust javasolnék, avagy pszichiátert és Frontin v. Xanax (de ezt majd a kezelőorvosod eldönti).
2020. jan. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Egy életre kábítószerfüggő lesz, ha a Frontint vagy a Xanaxot szedni kezdi. Nézzetek utána!
2020. jan. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen mindenkinek a választ ! Pszichológusnál már jártam még tavaly (nem ezügyben) szorongást diagnosztizált nálam , de ha attól is van eddig sohasem történt velem ilyesmi . És a xanaxot meg a hasonlókat én sem tartom jó ötletnek a függöség miatt és 17 éves vagyok szóval nem szeretnék ennyi évesen semmi hasnlót szedni.
2020. jan. 22. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!