Van okom félni?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal, hogy egy gyermek temetőre épült a házunk. 5éve lakunk itt, eddig nem igen tapasztaltam paranormális jelenségeket, de az utóbbi kb 1-fél évben igen. Először csak olyan volt, hogy a kutyám szőrét felállítva ugatott a semmire, a falra. Ma js ez történt. Egyik szobából átrohant a másikba ugatni,felkapcsoltam a villanyt és kiégett. Kirepült az égő a helyéről, ezzel kivágva az egész házban az áramot. Van okom félni, hogy valami komolyabb történik? Mit tehetnék?

2018. jún. 28. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Nincs okod félni. Viszont telepátiával főleg alvás közben vagy nyugis állapotban érzékelheted ha maradt a föld mélyén emberi csont. Ettől az érzékeléstől az agy elkezdhet szabadon kalandozni és bármilyen képzeletet létrehozhat. Tehát fizikailag nem fog egy szellem sem bántani mert az csak látomás, agyunk játékai.

Jók a telepatikus képességeim és kivétel nélkül mindig megéreztem hol volt valamikor temető. Kincset is így kéne megérezni mondjuk a kalóz szigeteken, de azt még nem próbáltam.

A kutya is az emberi csontokat érzékelheti telepátiával.

2018. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
9%
Szia, ez sajnos nagyon komoly és én a helyedben hivnek egy latot aki megtisztítja a hazat. Addig is fokhagyma -viccen kívül- a sarkokba
2018. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Krúdy Gyula ***** válasza:
79%

Szia,


Elég jól hangzik amiket leírtál. Írásodból az derül ki, hogy ez a valami eddig valószínűleg nem volt ott. Ha erre véletlen válaszolnál, vagy akár privátba azt kérlek írd meg, hogy mióta van ott a kutyátok. Ha temetőre épült a ház akkor az alapvetően meglehetősen "népesnek" számít, de ez nem gond. Minden lakásban vannak ilyen-olyan dolgok, csak az emberek nem foglalkoznak vele. Ami viszont gáz, hogy ahol sok lélek összegyűlik ott felbukkanhatnak másfajta lények is amik főként ezeket az ott rekedteket kínozzák/ élősködnek rajtuk. Ezek rend szerint a környékbeli embereket is "megkóstolják", de mivel a félelem, és az abból következő energiavesztés táplálja őket az élőkön ritka, hogy megmaradnak huzamosabb ideig (mostanában egyre gyakoribb). A gond itt az, hogy ha ennek a valaminek feltűnt az akár a kutyád révén, hogy te feltételezed az Ő jelenlétét akkor könnyen kiváltja belőled azt a terrort amitől Ő életben marad.


Azok az emberek akik nem hisznek ezekben, vagy nem feltételezik, hogy ilyen lehet ott azok eltekintenek az apróbb zajoktól, és hasonlóktól. A te tudatodban azonban ha már kellőképpen beékelte magát az, hogy egy ártó valami lehet ott akkor sokkal intenzívebben reagálsz a jelenlétére, és ezt használja ki.


A kutya amúgy jó ha ott van. Amíg ugat addig véd téged. Ha nyüszít akkor költözz.


Nem tudom merre fele laksz. Egy olyan látótól segítséget kérni aki jártas ezekben mindenképp jó ötlet. Random javaslom ne bízz meg a "látókban" legtöbbjük eléggé gagyi, és még pénzt is kér.


Ha kellemetlenné teszed ennek a valaminek a helyzetét ami ott van az lényegesen javítja esélyeid, hogy odébb áll. Erre lehetőségek:


- Tükrök számát redukáld le amennyire csak tudod. Háló helységben külön javasolnám.


- Ha vannak olyan helyek ahol úgy érzed intenzívebben jelen lehet ez a rossz valami akkor oda vízszintes terjedelemben nagyobb edénybe sós vizet tegyél.


- Sűrűn szellőztess


- Ha huzamosabb ideje tartana ez az egész akkor 1-2 hetente rendezd át a lakást. Székek/asztal/szekrények hidd el ha valami régóta ott van ettől eleinte meg fog őrülni, még aktívabb lesz, de idővel elmegy.


- A félelmet semmilyen formában ne mutasd ki. Ami sajna fontosabb, hogy próbáld meg nem is érezni.


- Vegyél kaktuszt a helységekbe, és figyelmesen ápold őket. (hülyén hangzik, de az lenne a jó ha kedvesen beszélnél is hozzájuk miközben locsolod őket, vagy csak birizdgálod a tüskéiket) (meghálálják)


Légy vidám.


Sok sikert. Ha van valami írj nyugodtan.


Okod amúgy nincs félni. Nem miattad van az a valami ott. Ezeket csak azért írtam le mert gondolom jobb lenne ha nem lenne ott.

2018. jún. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Ez bizony ijesztően hangzik, azt javaslom, hívj egy villanyszerelőt, mert lehet, hogy sérült az aljzat, ha régi az épület, az ilyesmi a falban is tönkreteheti a vezetéket, aztán lehet falat bontani és újrahuzalozni az egész házat.
2018. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Az izzó az öltözőben is folyton szétdurran a hülye vezetékelés miatt, a kutya meg valszeg olyan bogarat ugatott amit nem láttál 3 méterről de te már rögtön ilyen hülye szellemekre asszociálsz. Gondolkodj a családodon, a baráton-barátnőn-gyereken, munkahelyen. Mindenkinek van elég problémája sztem és nem kell ilyen hülyeségeken gondolkodni. Ez luxus.
2018. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszolóknak köszönöm a választ :)

Az épület viszonylag új, 10 éves sincs talán. Bérlakás, a vezetékekkel nem nagyon tudunk mit kezdeni, szerencsére ritkán történik ilyen.

Kedves 5.válaszoló! Ha nem hiszel ilyenekben, nem kell ebben a témában keresgélned. Nem először fordult elő, hogy a kutya ugatott és nem volt egyáltalán semmi a falon. Ha neked problémád van az életben, akkor gondolkozz azon és oldd meg, ne pedig itt válaszolgass. Ez a luxus ;)

2018. jún. 29. 22:09
 7/9 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
78%

Köszönöm a hozzáértő válaszokat! Mindig tanulok valami fontosat.


Telepatikus csontok, szellemek kiszellőztetése, démonűző kaktusz... szédületes, hogy hol tart már a tudomány!

2018. jún. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 6


én gondolkodom a saját problémáimon. Meg miez hogy hiszek nem hiszek?


Ez most olyan, hogy ha valaki hirtelen ordít egyet az utcán, akkor te rögtön azt hiszed hogy megszállta egy démon ahelyett, hogy arra gondolnál hogy belerúgott valamibe, elesett, vagy részeg és ordít?


Ugatja a kutya a falat...bogár, árnyékok, vízvezeték stb. miért nem ezekre gondolsz?

2018. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Krúdy Gyula ***** válasza:
100%

Kedves Bátor Tintanyúl,


Tökre jó a hozzászólásod jót derültem rajta :D.

Amire a démonűző kaktuszt írtam az mondjuk nem épp démonűzés na de mindegy. Tökre jó humoros beállítást adtál az egésznek. Engem mondjuk nem szokott zavarni ha olyanok írnak ide akik nem hisznek ezekbe, de akkor legalább vicces legyen. Thumbs up.

2018. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!