Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek az elhunyt csecsem...

Szunyo37 kérdése:

Szerintetek az elhunyt csecsemőknek a lelke, ha van, akkor hová kerülnek, és neki milyen érzés lehet meghalni?

Figyelt kérdés

Sajnos én testvérem annak idején szülés után 3 napra meghalt agyvérzésben. Szüléskor a doki megnyomta a fejét.

Remélem ha eljön az idő, akkor mrgismerhetem őt is.


2020. jan. 30. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

A hit erről másként beszél mindenütt. Egyesek szerint csecsemő lelke még nem kötődik a testhez, ezért könnyebb neki azt elhagyni. Meghalni éppen olyan érzés, mint bárkinek, aki él, csak a tudatossága még nem a test félelme a szenvedéstől és az elmúlástól. Más.


Itt inkább téged kell menteni, Kiscsillag. A testvéred ikertestvér volt vagy csak öcs vagy húg? A te félelmeiddel, a te elveszett testvéreddel kapcsolatos saját problémáid miatt ajánlom neked, hogy keress meg egy jó szakembert. Állítólag a Hellinger-családállítás is jó rá. Lehetséges, hogy azzal kéne kezdeni, de abból is jó szakemberhez menj. Különben csak nagyobb baj lesz belőle.


Nem biztos, hogy megismered, akkor sem, ha meghalsz, mert neki más a sorsa, mint a tied. Másik lélek, más a dolga. Lehet, hogy megvár, lehet, hogy nem. Ezzel nem szabad sokat foglalkozni, mert könnyen tévútra kerülhetsz. A te fájdalmaddal és a te hiátusoddal kell valamit kezdeni, de azzal most, amíg élsz.

2020. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

A Mennybe! :)

Amíg nem döntés képes a gyermek, a Mennybe kerül!

2020. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Én ismertem egy nőt aki szült egy lányt és utánna még szeretett volna szűlni,de 5 évig nem sikerült neki.

eljött hozzám,bár eléggé megijedtem tőle.

sok szellemmel beszéltem már.

az a kisfiú aki 5 éven keresztűl megakart szülni mondta, hogy folyamatosan próbálkozik ő is megszületni.


tehát szerintem ugyanaz a lélek fog megszületni, ha az anyukád újra szülne.


de ez sem 100%-ig biztos.

2020. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ melyik vallást nézed, a keresztény vallás szerint az elhunyt csecsemők lelke a paradicsomba kerül angyalként.

Részvétem az elhunyt csöppségért, egy családtagot - főleg ha fiatalon ment el - elveszíteni mindig nagyon nehéz feldolgozni. Ezzel együtt ne várd a találkozást, inkább amíg még itt vagy a földi porhüvelyedben addig igyekezz teljes és jó életet élni!

2020. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1971- be született a lány testvérem, és 3 napot élt. Tehát rég volt.Azóta született egy öcsém is,de sajnos ő 40 évesen itt hagyott.
2020. jan. 30. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!